Dysze

Precyzyjne i wygodne pokrywanie powierzchni farbą lub lakierem wymaga stosowania sprzętu z odpowiednio dobranymi końcówkami. Polecamy więc dostępne w tej kategorii specjalistyczne dysze, które w znacznym stopniu ułatwią wybrane techniki malarskie. W Alus+ oferujemy warianty o zróżnicowanych parametrach, dzięki którym doskonale sprawdzą się do wybranych prac oraz do użytku z konkretnymi preparatami. Mamy do zaoferowania również produkty uniwersalne oraz z iglicą, dzięki czemu wybór najlepszego artykułu nie sprawi trudności.

Istotną kwestią jest bowiem, aby do malowania z użyciem agregatu dobrać odpowiednie akcesoria, które sprawdzą się do użytku z wybraną farbą lub lakierem. Dzięki temu można mieć pewność, że zakupione urządzenie spełni niezbędne wymagania pod względem technicznym i ułatwi pokrywanie powierzchni określonym preparatem. Sprawdź więc już teraz, jakie funkcjonalne dysze posiadamy w sprzedaży w tej kategorii Alus+ i wybierz egzemplarz odpowiadający Twoim potrzebom i oczekiwaniom.

Dysza HEA ProTip WAGNER

wagner-heaprotip
Nowa rewolucyjna dysza bezpowietrzna do pracy przy niskim ciśnieniu dla lepszego wykończenia i do 55% mniej strat podczas malowania. W zestawie z filtrem do pistoletu i podwójną uszczelką.
211,00 zł

Dysza TradeTip 3 Fine Finish WAGNER

wagner-finefinish
Najlepsza dysza lakiernicza o zoptymalizowanych właściwościach trzeciej generacji do malowania bezpowietrznego. W zestawie z filtrem do pistoletu i podwójną uszczelką.
194,00 zł

Dysza 2SpeedTip WAGNER

2speedtip
Dysza odwracalna z dwoma rdzeniami do malowania bezpowietrznego. Dostępna w wersjach do emali, emulsji oraz szpachli i gładzi. W zestawie z podwójną uszczelką i specjalnym mocowaniem na koszyk.
280,00 zł

Dysza FF LP GRACO

FFLP
Dysza odwracalna FF LP z serii RAC X (Reverse-And-Clean) do gładkich wykończeń przy malowaniu bezpowietrznym niskim ciśnieniem. W zestawie wraz z podwójną uszczelką.
Dostępny produkt z innymi opcjami
169,90 zł

Dysza LP GRACO

lp-graco
Dysza odwracalna LP z serii RAC X (Reverse-And-Clean) do pracy niskim ciśnieniem przy malowaniu bezpowietrznym . W zestawie wraz z podwójną uszczelką.
230,00 zł

Dysza PAA GRACO

paa_graco
Dysza hydrodynamiczna do zastosowań ogólnych uzyskująca najwyższą produktywność kosztem większego zużycia materiału. W zestawie wraz z podwójną uszczelką.
199,90 zł

Dysza HDA GRACO

hda-graco
Dysza hydrodynamiczna do malowania ciężkich powłok lub tekstur. W zestawie wraz z podwójną uszczelką.
Dostępny produkt z innymi opcjami
252,50 zł

Dysza XHD GRACO

xhd-graco
Wysokociśnieniowa bezpowietrzna końcówka natryskowa do pistoletów XTR do natryskiwania powłok o wysokiej zawartości cząstek stałych. W zestawie z podwójną uszczelką.
140,00 zł

Dysza HEA CONTROL PRO WAGNER

wagner-hea-controlpro
Nowa rewolucyjna dysza bezpowietrzna do pracy przy niskim ciśnieniu dla lepszego wykończenia i do 55% mniej strat podczas malowania. Przeznaczona do agregatów marki WAGNER z serii CONTROL PRO.
205,00 zł

Dysza TradeTip 3 WAGNER

wagner-tradetip3
Najpowszechniejsza dysza do malowania bezpowietrznego o szerokim spektrum rozmiarów do różnych zastosowań. W zestawie z filtrem do pistoletu i podwójną uszczelką.
155,00 zł

Dysza DED7434 DEDRA

dysza-DED7434
Dysza wymienna do bezpowietrznych pistoletów malarskich marki DEDRA.
85,00 zł

Dysza SC-6+ Fine Finish TITAN

finefinish-titan-sc6
Dysza odwracalna SC-6+ z serii Fine Finish przeznaczona do prac wykończeniowych tj. stolarka meblowa, stolarka i metal przy użyciu lakierów, bejc itp.
179,90 zł

Dysza SC-6+ Wide Spray TITAN

titan-widespray
Odwracalne dysze Titan SC-6+ do natryskiwania powłok, takich jak farba lateksowa, w zastosowaniach mieszkalnych lub komercyjnych. Wersja z serii Wide Spray tj. do 22% szerszy natrysk.
204,90 zł

Dysza typu HEA HYVST

CH517
Dysza bezpowietrzna (zamiennik) do pracy przy niskim ciśnieniu dla lepszego wykończenia i do 55% mniej strat podczas malowania. W zestawie z filtrem do pistoletu i podwójną uszczelką.
80,00 zł

Dysza typu XHD HYVST

xhd-hyvst
Wysokociśnieniowa bezpowietrzna końcówka natryskowa do natryskiwania powłok o wysokiej zawartości cząstek stałych. W zestawie z podwójną uszczelką. Stosowana jako zamiennik dyszy XHD GRACO.
59,90 zł

Dysza typu TradeTip 2 HYVST

BLUE29
Najpowszechniejsza dysza do malowania bezpowietrznego o szerokim spektrum rozmiarów do różnych zastosowań. W zestawie z podwójną uszczelką. Stosowana jako zamiennik dysz z serii TradeTip Wagnera lub DED7434 marki DEDRA.
39,90 zł
Produkt dodany do porównania.