Farby tablicowe

Szukasz wysokiej jakości preparatu, który sprawi, że dowolna powierzchnia zyska właściwości, dzięki której będzie można po niej pisać i rysować kredą? W takim razie sprawdź farby tablicowe dostępne w asortymencie tej kategorii sklepu Alus+. Proponujemy wodorozcieńczalny wariant zwykły, a także magnetyczny.

Można nimi pokryć powierzchnię wykonaną z betonu, cegły, płyt gipsowych, drewna i tworzyw sztucznych. Preparat tworzy powłokę, po której można pisać i malować kredą, a następnie łatwo zetrzeć naniesione rysunki bądź napisy. Ze względu na jej właściwości obejmujące dobrą wytrzymałość na uszkodzenia i prostotę pod względem utrzymania w czystości sprawdzi się do użytku w rozmaitych obiektach. Stosowana jest w placówkach edukacyjnych, lokalach gastronomicznych, a nawet we wnętrzach domowych.

W Alus+ oferujemy farbę tablicową w kolorze czarnym, zielonym i niebieskim lub wykonanym na specjalne zamówienie. Ponadto można wybrać wersję standardową lub magnetyczną - zachęcamy więc do sprawdzenia szczegółów.

AQUAPOL TABLICA

aquapol-tablica
Wodorozcieńczalna nowoczesna akrylowa farba tablicowa, która przekształca powierzchnie ścian wewnętrznych i zewnętrznych z betonu, cegły, płyt gipsowych, drewna i jego pochodnych oraz tworzyw sztucznych w tablice, po których można pisać i rysować.
45,50 zł

AQUAPOL MAGNETIC

aquapol-magnetic
Wodorozcieńczalna akrylowa farba tablicowa magnetyczna 2w1, która przekształca powierzchnie ścian wewnętrznych i zewnętrznych z betonu, cegły, płyt gipsowych, drewna i jego pochodnych oraz tworzyw sztucznych w tablice magnetyczne po których można pisać.
60,00 zł
Produkt dodany do porównania.