Artykuły dekarskie

Jesteś w trakcie budowy domu i w niedalekiej przyszłości czeka Cię zakładanie dachu? A może zauważyłeś, że Twoje poszycie dachowe przecieka i potrzebujesz produktów, by temu zaradzić? Niezależnie od motywacji, która Tobą kieruje w naszym asortymencie znajdziesz różnego rodzaju uszczelniacze oraz taśmy dekarskie w atrakcyjnych cenach. Prezentowane w tej kategorii artykuły służą do naprawiania usterek w dachach. Ich przeznaczeniem jest również łączenie różnych materiałów w celu stworzenia trwałych powłok.

W alusplus.pl otrzymasz artykuły dekarskie dostosowane do Twoich potrzeb i oczekiwań

Nie masz doświadczenia w dekarskim fachu? Nie musisz go mieć, by korzystać z produktów znajdujących się w naszym asortymencie. Zarówno dla amatorów, jak i profesjonalistów przygotowaliśmy szereg artykułów, które będą niezwykle przydatne podczas wykonywania różnorodnych prac budowlanych i remontowych. Wychodzimy z założenia, że dobrze dobrany środek uszczelniający to połowa sukcesu, by móc cieszyć się nieprzeciekającym dachem. Dlatego też postawiliśmy na zróżnicowaną ofertę pod każdym względem, czego doświadczysz zapoznając się bliżej z prezentowaną kategorią.

Szukasz uszczelniacza lub taśmy dekarskiej? Dobrze trafiłeś!

By jak najlepiej sprostać oczekiwaniom naszych Klientów, dostosowaliśmy asortyment do ich najbardziej palących potrzeb oraz oczekiwań. Z tego względu w naszej ofercie znajdziesz przede wszystkim różne rodzaje uszczelniaczy dekarskich. Posiadamy wodoodporne produkty, które zostały stworzone na bazie kauczuku, żywicy czy też elastomerów bitumicznych i mogą zostać aplikowane nawet podczas intensywnie padającego deszczu. Oprócz uszczelniaczy w naszym asortymencie znalazły miejsce także taśmy dekarskie uszczelniające przeznaczone do obróbki dekarskiej kominów czy włazów dachowych. Wśród dostępnych w tej kategorii artykułów nie mogło również zabraknąć klei do dachówek ceramicznych i betonowych, a także blachodachówek, blach trapezowych oraz systemów orynnowania. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółowymi informacjami znajdującymi się przy prezentowanych produktach.

Taśma dekarska uszczelniająca SOUDABAND

tasma-soudaband
Samowulkanizująca (nie wymaga podgrzewania) aluminiowa taśma dekarska z lepiszczem bitumicznym o różnych szerokościach i popularnych kolorach pokryć dekarskich.
48,55 zł

Pręt przedłużony do szczotki wyciora

przedluzka-wycior
Pręt stosowany do przykręcenia wycioru. Posiada przyspawaną nakrętkę M12. Wykorzystywany do czyszczenia pieca, komina.
6,50 zł

Uszczelniacz dekarski kauczukowy TitaniumPRO

titaniumpro-kauczuk
Uszczelniacz dekarski na bazie kauczuku na suche i mokre podłoża. Dzięki ulepszonej formule chemicznej produkt zyskał większą elastyczność, a wykonane uszczelnienie gwarantuje wytrzymałą barierę wodochronną na długi czas. Nie zawiera silikonu.
18,89 zł

Uszczelniacz dekarski żywiczny TitaniumPRO

uszczelniacz-dekarski
Specjalistyczny uszczelniacz dekarski o bardzo dobrej przyczepności do podłoży metalowych, betonowych, kamiennych, drewna, szkła i powłok malarskich. Pozwala na aplikację pod wodą oraz w czasie intensywnych opadów.
23,00 zł

Klej do blach Colozinc SOUDAL

soudal-colozinc
Trwale elastyczny super mocny klej-uszczelniacz hybrydowy do blachodachówki, blach trapezowych i systemów orynnowania.
42,00 zł

Taśma alubutylowa KLIMAS

klimas-alubutyl
Elastyczna taśma alubutylowa paroszczelna o doskonałej przyczepności do wiekszości materiałów budowlanych.
Dostępny produkt z innymi opcjami
34,00 zł

Taśma do membran dachowych MOTIVE

motive-membrany
Taśma do membran dachowych z czarnej włókniny, klei na powierzchniach gładkich i chropowatych. Posiada bardzo dużą siłę klejenia, odporna na działanie promieni UV i procesy starzenia.
40,00 zł

Taśma do membran dachowych Best-Tapes

tasma-membrany
Taśma jednostronna do sklejania i reperacji membran dachowych, wszelkich uszkodzeń: przerwań, przecięć oraz dziur, uszczelniania styków i kanałów oraz kołnierzy okien dachowych.
32,00 zł

Nożyce do blachy prawe Milwaukee

48-22-4520
Nożyce do cięcia blachy z cięciem prawym z ochroną antykorozyjną i ostrzami nie tracącymi ostrości.
67,00 zł
Produkt dodany do porównania.