Spraye

W trakcie różnego rodzaju prac konieczne może być odtłuszczenie wybranej powierzchni, zabezpieczenie jej lub zmiana koloru. Dlatego oferujemy specjalistyczne spraye, w tym farby i lakiery w kilku kolorach. Produkty z tej kategorii Alus+ to nieoceniona pomoc w różnych czynnościach. Wybrane preparaty nadają się do zastosowań zewnętrznych oraz wewnętrznych.

Można tu zaopatrzyć się w spraye w postaci lakieru do felg samochodowych, szybkoschnącej farby do elementów pojazdów, a także preparatów czyszczących i odtłuszczających. Dbamy o to, aby w Alus+ dostępne były środki cechujące się wysoką jakością, które wyróżniają bardzo dobre właściwości użytkowe. Dzięki temu prezentowane w naszej ofercie lakiery i farby to najlepszy wybór dla osób szukających funkcjonalnych preparatów do różnych zastosowań.

Serdecznie zapraszamy na zakupy w tej kategorii Alus+! Można w niej znaleźć spraye wielofunkcyjne, przeznaczone do czyszczenia i odtłuszczania, lakierowania powierzchni elementów samochodowych, zabezpieczania przed działaniem szkodliwych czynników i nie tylko.

Środek ochrony karoserii BOLL 1L czarny

001005
Środek na bazie żywic syntetycznych, chroniący przed oddziaływaniem czynników mechanicznych. Można go lakierować wszystkimi systemami lakierów. Występuje w trzech kolorach: białym, szarym i czarnym.
18,00 zł

Lakier do felg BOLL spray 500ml

boll-felgi-spray
Szybko schnąca farba o zastosowaniu wewnętrznym oraz zewnętrznym, która charakteryzuję się bardzo wysoką przyczepnością do podłoża.
15,90 zł

Lakier termiczny BOLL spray 500ml czarny

001019
Szybko schnąca farba na bazie silikonowej, przeznaczona do lakierowania elementów narażonych na działanie wysokich temperatur w zakresie pojazdów samochodowych, motocykli itp. Dostępna w kolorze srebrnym i czarnym.
26,00 zł

Multi spray BOLL 400ml

0010261
Wielofunkcyjny środek smarujący, czyszczący i zabezpieczający nawet trudno dostępne miejsca przed wilgocią, solą i innymi czynnikami powodującymi korozję.
17,00 zł

Kontakt spray BOLL 400ml

001037
Środek do czyszczenia i odtłuszczania świec zapłonowych, przerywaczy jak i wszystkich innych części elektrycznych. Ułatwia zapłon i wspomaga działanie instalacji elektrycznej. Zapobiega stratom napięcia.
15,00 zł
Produkt dodany do porównania.