Na drewno

Nic nie tworzy tak przytulnej atmosfery jak obecność naturalnych elementów dekoracyjnych w mieszkaniu. Równocześnie nic tak nie psuje humoru jak źle zabezpieczone, szybko degradujące się drewno! Chcąc oszczędzić naszym klientom tego typu rozczarowań, przedstawiamy obszerną kolekcję produktów, które pomogą Ci profesjonalnie zabezpieczyć wrażliwe powierzchnie.

Nasze farby i lakiery do drewna to substancje akrylowe, alkidowe oraz poliuretanowe. Świetnie sprawdzą się do malowania stolarki budowlanej, sklejki, tynków i lamperii, a także niektórych powierzchni metalowych. Dostępne są zarówno mieszanki bezbarwne, jak i produkty barwiące, które pozostawiają na konstrukcji estetyczną, bardzo naturalnie wyglądającą powłokę. W celu jeszcze lepszego zabezpieczenia struktury polecamy zapoznać się z naszą ofertą impregnatów oraz lakierobejc.

W razie jakichkolwiek pytań pozostajemy do dyspozycji naszych klientów. Chętnie doradzimy w wyborze właściwej farby dostosowanej do wykańczanej powierzchni oraz estetyki Twojego mieszkania.

Product added to compare.