Węże

W tej kategorii przygotowaliśmy wybór komponentów przeznaczonych do stosowania wraz z agregatami do farb. Wiemy, że wybrane techniki malarskie wymagają korzystania z odpowiednio dobranych akcesoriów, takich jak węże. Dlatego też w Alus+ posiadamy w sprzedaży artykuły o zróżnicowanych parametrach technicznych, takich jak średnica, długość, zalecane użycie i nie tylko. Dbamy przy tym o to, aby nasz asortyment zawierał wyłącznie wysokiej jakości przewody cechujące się optymalną lekkością, elastycznością i odpornością na korozję.

Znajdziesz tu egzemplarze zbrojone i tekstylne, wysokociśnieniowe i bezpowietrzne. Polecamy także modele, które mogą służyć w agregatach malarskich jako przystępne cenowo zamienniki innych marek. W związku z tym zapraszamy do osobistego sprawdzenia szczegółów dotyczących przewodów prezentowanych w tej kategorii i wyboru odpowiedniego wariantu. Dostępne w ofercie Alus+ węże cechują się zróżnicowaną średnicą i długością, więc bez trudu znajdziesz tu egzemplarz dopasowany do konkretnego sprzętu.

Wąż wysokociśnieniowy PHW 15m HYVST

PHW-1/4-15N
Wąż zbrojony do malowania bezpowietrznego na złącze 1/4" NPS o max ciśnieniu roboczym 300 bar. Stosowany jako zamiennik innych marek tj. GRACO, WAGNER, TITAN, itp.
240,00 zł

Wąż wysokociśnieniowy PH 15m HYVST

PH-1/4-15N
Wąż tekstylny do malowania bezpowietrznego na złącze 1/4" NPS o max ciśnieniu roboczym 228 bar. Stosowany jako zamiennik innych marek tj. GRACO, WAGNER, TITAN, itp.
165,00 zł
Produkt dodany do porównania.