Akcesoria

Podczas przeprowadzania specjalistycznych prac polegających na pokrywaniu powierzchni farbą warto zadbać nie tylko o narzędzia, ale też praktyczne dodatki. Oferujemy więc akcesoria, dzięki którym rozmaite techniki malarskie przebiegną sprawnie i wygodnie. Ta kategoria sklepu Alus+ zawiera różnorodne produkty, które mogą przydać się podczas prac wykończeniowych. Można tu znaleźć wysokiej jakości preparaty przeznaczone do czyszczenia oraz konserwacji wybranych elementów, oleje smarujące, zbiorniki do agregatów i nie tylko. 

Aby dbanie o dobry stan techniczny i wizualny sprzętu było jeszcze łatwiejsze proponujemy także praktyczne zestawy do czyszczenia oraz klepsydry. Do tego w Alus+ zapewniamy wybór innych funkcjonalnych elementów, jak złączka do węży wysokociśnieniowych i głowica kątowa. 

Asortyment tej kategorii sklepu online jest zróżnicowany i zawiera różne praktyczne produkty budowlane. Zapraszamy więc do osobistego sprawdzenia naszej oferty profesjonalnych akcesoriów malarskich i wyboru odpowiednich dodatków. 

Product added to compare.