Akcesoria

Podczas przeprowadzania specjalistycznych prac polegających na pokrywaniu powierzchni farbą warto zadbać nie tylko o narzędzia, ale też praktyczne dodatki. Oferujemy więc akcesoria, dzięki którym rozmaite techniki malarskie przebiegną sprawnie i wygodnie. Ta kategoria sklepu Alus+ zawiera różnorodne produkty, które mogą przydać się podczas prac wykończeniowych. Można tu znaleźć wysokiej jakości preparaty przeznaczone do czyszczenia oraz konserwacji wybranych elementów, oleje smarujące, zbiorniki do agregatów i nie tylko. 

Aby dbanie o dobry stan techniczny i wizualny sprzętu było jeszcze łatwiejsze proponujemy także praktyczne zestawy do czyszczenia oraz klepsydry. Do tego w Alus+ zapewniamy wybór innych funkcjonalnych elementów, jak złączka do węży wysokociśnieniowych i głowica kątowa. 

Asortyment tej kategorii sklepu online jest zróżnicowany i zawiera różne praktyczne produkty budowlane. Zapraszamy więc do osobistego sprawdzenia naszej oferty profesjonalnych akcesoriów malarskich i wyboru odpowiednich dodatków. 

Głowica kątowa 180° 7/8" NPS HYVST

180-7/8NB
Złączka pozwalająca na prace przy malowaniu bezpowietrznym w zakresie 180°. Standardowy gwint 7/8" sprawia iż głowica pasuje do niemal wszystkich popularnych pistoletów malarskich.
80,00 zł

Nypel 1/4"-1/4" NPSM HYVST

M1/4N X M1/4N
Złączka do łączenia węży wysokociśnieniowych na gwint 1/4" do 1/4" NPSM.
9,00 zł
Produkt dodany do porównania.