Dom i ogród

W tej kategorii prezentujemy wybór artykułów, które są niezastąpione podczas różnego rodzaju prac wykończeniowych, naprawczych i nie tylko. Dom i ogród to miejsca, w których doskonale sprawdzą się funkcjonalne produkty z oferty Alus+. Można tu znaleźć takie przydatne akcesoria, jak solidne łańcuchy gospodarcze, żyłki tnące, pasy transportowe z napinaczem, wełna szlifierska i wiele innych. 

Dostępne na tej podstronie artykuły są bardzo przydatne w różnych pracach. Asortyment obejmuje akcesoria do kos i wykaszarek, dzięki którym dbanie o estetyczny wygląd trawnika będzie jeszcze bardziej efektywne. Można tu znaleźć także uszczelki oraz wiele innych praktycznych dodatków, które znajdują zastosowanie przy rozmaitych pracach gospodarczych. 

Produkty znajdujące się w tej kategorii cechuje funkcjonalność połączona z wysokim poziomem solidności i atrakcyjnymi cenami. Przekonaj się więc, które z prezentowanych w ofercie Alus+ artykułów do domu i ogrodu stanowią odpowiedź na Twoje potrzeby i wymagania techniczne. 

Spirala kanalizacyjna śr. 9mm VOREL

spiralakan
Spirala do udrażniania kanalizacji wykonana z drutu sprężynowego fi 9mm ocynkowanego. Z jednej strony zakończona rączką z tworzywa, a z drugiej ostrą sprężyną. Skutecznie usuwa zatory w kanalizacji wodno-ściekowej.
33,00 zł

Klej do butów sportowych 9g TADAM

090 027
Klej do butów sportowych o konsystencji żelu, bezbarwny i łatwy w użyciu. Szybko klei materiały najczęściej używane w produkcji butów, takie jak skóra, tkaniny i niektóre tworzywa sztuczne.
11,00 zł
Produkt dodany do porównania.