Pasy

Pas do pracy w podparciu PB 70

TW-1000-000-069
Pas do pracy w podparciu wyposażony w odpowiednio profilowaną poduszkę, klamrę spinająco-regulacyjną, boczne klamry zaczepowe oraz punkt zaczepowy do pracy w podwieszeniu.
278,00 zł

Uprząż biodrowa ACTION ONE ERGO BELT

action-one-ergo-belt
Specjalistyczna uprząż biodrowa do pracy w podwieszeniu wyróżniająca się przednim biodrowym punktem zaczepienia, szerokimi podudziami oraz klamrami w wersji standardowej.
423,00 zł

Uprząż biodrowa ACTION ONE BELT

action-one-belt
Uprząż biodrowa do pracy w podwieszeniu wyposażona w przedni biodrowy punkt zaczepienia, pas biodrowy z wyprofilowanymi klamrami bocznymi, szerokie podudzia, regulację taśm barkowych, udowych, pasa biodrowego i klamry automatyczne z duraluminium.
Dostępny produkt z innymi opcjami
472,00 zł

Uprząż biodrowa ACTION ONE AUTO BELT

action-one-auto-belt
Uprząż biodrowa do pracy w podwieszeniu wyposażona w przedni biodrowy punkt zaczepienia, pas biodrowy z wyprofilowanymi klamrami bocznymi, szerokie podudzia, regulację taśm barkowych, udowych, pasa biodrowego. Klamry automatyczne na pasie i podudziach.
Dostępny produkt z innymi opcjami
522,00 zł

Uprząż biodrowa z integralną ławeczką HANG

WS07001
Uprząż biodrowa z integralną ławeczką wyposażona w dwa boczne punkty do pracy w podwieszeniu, bardzo szeroki obrotowy pas biodrowy z wyprofilowanymi klamrami bocznymi oraz klamry automatyczne przy pasie biodrowym i na podudziach.
675,00 zł

Uprząż biodrowa ACTION BELT

WS05050
Specjalistyczna uprząż biodrowa odznaczająca się klamrami automatycznymi z duraluminium. Posiada przedni biodrowy punkt zaczepienia oraz bardzo lekki i ergonomiczny pas biodrowy z wyprofilowanymi (odgiętymi) klamrami bocznymi.
380,00 zł
Produkt dodany do porównania.