Osprzęt elekronarzędzi

Jeśli szukasz przydatnych dodatków do urządzeń wykorzystywanych do obróbki różnorodnych tworzyw, to dobrze trafiłeś. Znajdziesz tu bowiem osprzęt elektronarzędzi w rozmaitych wariantach do wyboru. W tej kategorii sklepu online Alus+ prezentujemy wiele modeli wierteł, bitów, a ponadto tarcze, frezy, uchwyty, otwornice i wiele innych. 

Szeroki wybór produktów sprawia, że możesz tu zaopatrzyć się w artykuły niezbędne podczas efektywnej obróbki betonu, drewna, metalu oraz innych tworzyw, również takich o wysokim poziomie twardości. Poszczególne modele wybranych produktów różnią się rozmiarem, kształtem lub innymi parametrami technicznymi. Dzięki temu znajdziesz tu profesjonalny osprzęt idealnie dopasowany do specyfiki konkretnych elektronarzędzi. 

Z zakupionymi dodatkami z naszej oferty wszelkie prace związane z obróbką materiałów przebiegną sprawnie i zapewnią zadowalający efekt końcowy. Poznaj więc wybór produktów w tej kategorii Alus+ i przekonaj się, jak wiele funkcjonalnych akcesoriów posiadamy w sprzedaży. 

Piła 350x32 z60 TCT AJM Tools

1348
Piła tarcza tarcze do cięcia drewna 350mm 60T z widią 350x32 30 mm x 60 zębów widiowa AJM T 350x32x60t
59,90 zł
Produkt dodany do porównania.