Dysza HEA CONTROL PRO WAGNER

Dysza HEA CONTROL PRO WAGNER

517211
205,00 zł
Brutto
5 Przedmioty

Nowa rewolucyjna dysza bezpowietrzna do pracy przy niskim ciśnieniu dla lepszego wykończenia i do 55% mniej strat podczas malowania. Przeznaczona do agregatów marki WAGNER z serii CONTROL PRO.

Rozmiar

 

High Efficiency Airless (HEA) - nowa innowacyjna technologia i rewolucyjna dysza do natryskiwania bezpowietrznego w zakresie niskiego ciśnienia (najlepiej między 80 - 140 bar).

Zalety:

  • Mniejsze straty podczas malowania: niższe ciśnienie zmniejsza straty podczas natrysku nawet o 55% przy kontrolowanym zużyciu farby. Oprócz oszczędzania materiału, wymagana praca do uzyskania pokrycia, zwłaszcza przy projektach wewnętrznych jest zmniejszona. Technologia jest więc łagodniejsza dla zdrowia oczu i płuc oraz chroni środowisko.
  • Maksymalna kontrola: delikatnie wtopiony strumień zapewnia lepsze pokrycie z zachodzącymi na siebie ścieżkami natrysku i zapobiega twardym krawędziom. Nie jest wymagane ponowne walcowanie malowanej powierzchni. Prowadzi to do prostej i łatwej do kontrolowania techniki z „gwarantowanym sukcesem” nawet dla niedoświadczonych użytkowników.
  • Długa żywotność: Solidna konstrukcja dyszy wykonana z węglika spiekanego i niższe ciśnienie natryskiwania oznacza mniejsze zużycie końcówki. Dlatego dysze HEA mogą być używane dwukrotnie dłużej niż konwencjonalne końcówki bezpowietrzne. Nawet żywotność samego urządzenia jest przedłużona: niższe ciśnienie oprysku oznacza, że system i jego komponenty są mniej obciążone.
  • Jakość powierzchni: system Wysokiej Bezpowietrznej Wydajności zapewnia jednorodność i równomierną strukturę warstw na wszystkich powierzchniach, co zapewnia doskonałą jakość, zwłaszcza w porównaniu do konwencjonalnych aplikacji pędzlem i wałkiem.
  • Praca bez zmęczenia: natryskiwanie pod niskim ciśnieniem zapewnia niski poziom odrzutu pistoletu, umożliwiający szczególnie przyjemną i mniej męczącą pracę.
  • Dysza jest bardzo łatwa w czyszczeniu: po prostu przekręć i spłucz, bez użycia narzędzi.
  • Można je stosować z uchwytami końcówek dodawanymi do urządzeń WAGNER z serii CONTROL PRO!

Dane techniczne:

  • Maksymalne ciśnienie: 34.5 MPa / 345 bar / 5000 PSI
  • 6 rozmiarów do różnych zastosowań
5 Przedmioty
Nowy
4004025087530
No reviews

Często kupowane z tym produktem

Product added to compare.