Rozcieńczalniki

Rozcieńczalnik MALSOLWENT 1

malsolwent1
Rozcieńczalnik ogólnego stosowania do wyrobów akrylowych. Zalecany pod malowanie pędzlem lub wałkiem.
144,00 zł

Rozcieńczalnik MALSOLWENT 2

malsolwent2
Rozcieńczalnik ogólnego stosowania do wyrobów akrylowych. Zalecany pod malowanie natryskowe i do wyrobów szybkoschnących.
144,00 zł

Rozcieńczalnik TELSOL UNI

Rozcieńczalnik do farb typu TELKYD i TELPUR w celu spowolnienia schnięcia farby. Wysyłka do 3 dni roboczych jeśli brak na stanie.
180,00 zł

Aceton LAKSOL

laksol-aceton
Aceton techniczny do rozcieńczania farb i lakierów nitrocelulozowych, włókien sztucznych, odtłuszczania powierzchni przed malowaniem lub klejeniem, mycia narzędzi po malowaniu.
8,00 zł

Rozcieńczalnik TELSOL SP1

telsol-sp1
Rozcieńczalnik do farb przemysłowych alkidowych typu TELKYD, TELKYDUR, TELSIL przy malowaniu natryskowym.
88,00 zł

Rozcieńczalnik TELSOL BR5

75186-9
Rozcieńczalnik do farb przemysłowych alkidowych typu TELKYD, TELKYDUR, TELSIL przy malowaniu uniwersalnym tj. przez natrysk, pędzlem lub przez moczenie.
68,00 zł

Rozcieńczalnik uniwersalny LAKSOL

laksol-uniwersalny
Rozcieńczalnik uniwersalny do rozcieńczania wyrobów olejnych, ftalowych, chlorokauczukowych do lepkości roboczych oraz mycia i czyszczenia narzędzi malarskich.
6,00 zł

Zmywacz uniwersalny do hamulców LAKSOL

laksol-zmywacz
Zmywacz do czyszczenia tarcz i klocków hamulcowych, silników, usuwa smar i smołę bez pozostawiania osadu, odłuszczacz do powierzchni metalowych.
51,00 zł

Rozcieńczalnik poliuretanowy LAKSOL

laksol-poliuretan
Rozcieńczalnik poliuretanowy do rozcieńczania wyrobów farb, lakierów i klejów poliuretanowych do lepkości roboczych oraz mycia narzędzi malarskich.
49,00 zł

Rozcieńczalnik nitro RC-01 LAKSOL

laksol-nitro
Rozcieńczalnik do rozcieńczania farb, lakierów i emalii nitro, lakierów nitrocelulozowych, klejów mas uszczelniających, odtłuszczanie powierzchni przed malowaniem, zmywacz do mycia pistoletów lakierniczych i innych urządzeń aplikacyjnych.
8,00 zł

Rozcieńczalnik epoksydowy LAKSOL

laksol-epoksyd
Rozcieńczalnik epoksydowy do rozcieńczania farb i lakierów epoksydowych do lepkości roboczych oraz mycia narzędzi malarskich.
49,00 zł

Benzyna ekstrakcyjna LAKSOL

laksol-benzyna
Benzyna ekstrakcyjna do rozcieńczania farb i lakierów ftalowych, olejnych, asfaltowych, odtłuszczania i rozpuszczania olejów i wosków, czyszczenia narzędzi po malowaniu, zmywania plam, mycia części samochodowych.
6,50 zł

Alkohol izopropylowy Laksol 500ml

2905120005
Najwyższej czystości alkohol izopropylowy. Jest najbardziej wszechstronnym i najczęściej używanym środkiem czyszczącym. Neutralny chemicznie wobec większości materiałów, nie pozostawia śladów, szybko odparowuje.
7,50 zł

Rozcieńczalnik TELSOL BR6

telsol-br6
Rozcieńczalnik do farb przemysłowych alkidowych typu TELKYD, TELKYDUR, TELSIL przy malowaniu pędzlem, wałkiem lub przez moczenie.
65,00 zł
Product added to compare.