Farby i tynki

SEMPRE Progresil

sempre-progresil
Wodorozcieńczalna farba silikonowo-silikatowa do wykonywania zarówno pierwszych, jak i renowacyjnych powłok malarskich. Odporna na działanie czynników atmosferycznych. Zawiera środki glono-grzybobójcze.
300,00 zł

SEMPRE Ultrasilica

sempre-ultrasilica
Wodorozcieńczalna farba silikonowa przeznaczona do wykonywania zarówno pierwszych, jak i renowacyjnych powłok malarskich. Odporna na działanie czynników atmosferycznych. Zawiera środki glono-grzybobójcze.
440,00 zł

SEMPRE Multigrunt

sempre-multigrunt
Gotowy preparat gruntujący przeznaczony pod tynki akrylowe, silikonowe, silikonowo-silikatowe, mozaikowe i mineralne.
126,00 zł

SEMPRE Azuro Premium

520
Gotowa do użycia silikonowa masa tynkarska z udziałem nano krzemu. Dostępna w strukturze pełnej i drapanej.
206,00 zł

SEMPRE Progresil si-si

000216
Gotowa do użycia silikonowo-silikatowa masa tynkarska. Proponowany w wielu granulacjach w strukturach pełnej (tzw. baranek) i drapanej (tzw. kornik). Dostępny również w wersji do natrysku mechanicznego, w strukturze rolkowej i modelowanej.
240,00 zł

SEMPRE Tesoro

000314
Gotowa do użycia akrylowa masa tynkarska. Proponowany w wielu granulacjach w strukturach pełnej (tzw. baranek) i drapanej (tzw. kornik). Dostępny również w wersji do natrysku mechanicznego, w strukturze rolkowej i modelowanej.
147,00 zł

SEMPRE Marmare

sempre-marmare
Gotowa do użycia mozaikowa masa tynkarska w strukturze pełnej (wygładzonej) również z brokatem do wykonywania wypraw dekoracyjnoochronnych na zewnątrz i wewnątrz budynkow na typowych podłożach budowlanych.
255,00 zł

SEMPRE Eterna

sempre-eterna
Wodorozcieńczalna farba elewacyjna akrylowa przeznaczona do wykonywania zarówno pierwszych, jak i renowacyjnych powłok malarskich. Odporna na działanie czynników atmosferycznych. Zawiera środki glono-grzybobójcze.
29,00 zł
Product added to compare.