Do wnętrz

Robisz remont kuchni, łazienki, a może całego mieszkania? Wziąłeś parę dni wolnego, aby uporać się z malowaniem? Współczujemy i zarazem zapewniamy: wszystko pójdzie zgodnie z planem, jeśli tylko zainwestujesz w wysokiej jakości, dostosowane do malowanej powierzchni narzędzia.

Wyposażamy naszych klientów zarówno w produkty do pierwszego malowania, jak i do wykonywania zewnętrznej powłoki ochronnej i dekoracyjnej. Nasze farby do wnętrz to między innymi lateksowe mieszanki matowe zapewniające doskonałe krycie oraz te o wykończeniu satynowym, które stworzą niezwykle przytulny klimat w odmalowanym pomieszczeniu. Lakiery do wnętrz to niezawodny sposób na zabezpieczenie ścian i utrzymanie ich w czystości przez dłuższy czas.

Niektóre z naszych produktów przeznaczone są do konkretnych pomieszczeń: na przykład kuchni czy łazienki, które ze względu na obecność wilgoci potrzebują specjalnego traktowania podczas remontu. Znajdziesz u nas także farby i lakiery do zadań specjalnych: to emulsje odporne na szorowanie czy antyrefleksyjne powłoki stworzone z myślą o wykańczaniu sufitów.

Product added to compare.