Silikony i uszczelniacze

Akryl do płyt g-k SOUDAL

soudal-plyty-gk
Akryl do spoinowania połączeń między płytami gipsowo-kartonowymi i innymi materiałami budowlanymi wewnątrz pomieszczeń.
15,00 zł

Akryl błyskawiczny express SOUDAL

soudal-express
Szybkoschnący akryl Express do zastosowań wewnętrznych - daje się malować już po 10 minutach od nałożenia.
16,00 zł

Akryl lekki szpachlowy SOUDAL

soudal-akryl-szpachlowy
Super lekka cienkowarstwowa szpachla akrylowa do błyskawicznych napraw powierzchni ścian wewnętrznych i sufitów. Daje się szlifować i malować już po 20 minutach od nałożenia.
18,00 zł

Silikon sanitarny SOUDAL

soudal-sanitarny
Silikon sanitarny o utwardzaniu kwaśnym i podwyższonej odporności na działanie wilgoci, grzybów i pleśni - do spoinowania i fugowania materiałów ceramicznych, szkła i niektórych metali.
25,00 zł

Silikon uniwersalny SOUDAL

soudal-sil-uni
Silikon uniwersalny budowlany o utwardzaniu kwaśnym przeznaczony jest do spoinowania i fugowania materiałów ceramicznych,szkła oraz niektórych metali, zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynku.
25,50 zł

Silikon uniwersalny TitaniumPRO

titaniumpro-uniwersal
Jednoskładnikowy uniwersalny uszczelniacz silikonowy przeznaczony do uszczelnień w budownictwie, hydraulice, kanalizacjach, przepustach kablowych.
28,49 zł

Środek do usuwania silikonu SOUDAL

soudal-usuwanie-sil
Preparat do zmiękczania i usuwania utwardzonych silikonów, polimerów hybrydowych, mas akrylowych i butylowych z ze szkła, glazury, laminatów, aluminium i powlekanych metali.
45,00 zł

Uszczelniacz kominkowy HT1500 TitaniumPRO

titaniumpro-uszczelniaczkom
Plastyczny uszczelniacz kominkowy na bazie krzemianu, który znosi temperatury nawet do 1500°C. Charakteryzuje się wysoką przyczepnością do metalu, kamienia, betonu i cegły.
18,00 zł

Klej hybrydowy TitaniumPRO

titaniumpro-hybrydowy
Jednoskładnikowy elastyczny klej na bazie polimeru hybrydowego, który utwardza się poprzez wilgoć z powietrza. Służy do łączenia na zewnątrz i wewnątrz budynków, izolacji w zakresie wentylacji, kanalizacji, przemysłu samochodowego, a także sprzętu audio.
33,20 zł

Silikon wysokotemperaturowy BOLL

boll-sil-wys
Jednoskładnikowa masa silikonowa odporna na temperatury do 350°C o wysokim stopniu elastyczności. Zalecana do uszczelniania elementów silnika. Zastępuje uszczelki motoryzacyjne.
23,00 zł
Produkt dodany do porównania.