Preparaty

Koncentrat do brudu i tłuszczu EKOSOLWENT

3111(1)
Ekologiczny o wysokiej wydajności koncentrat do usuwania na zimno brudu i tłuszczu: zanieczyszczeń atmosferycznych, jonowych oraz organicznych (np. oleje, smary, bitumy) z dowolnych powierzchni przed malowaniem. Polecany do mycia silników, posadzek itp.
16,00 zł

SARSIL czyścik

SARCZ
Środek do chemicznego czyszczenia elewacji z mas klejących, sadzy, rdzy, pyłów przemysłowych itp.
33,00 zł

Plastyfikator do betonu Qpolar W

plastyfikator-qpolar
Przeciwmrozowy plastyfikator do wylewek betonowych również przy ogrzewaniu podłogowym. Nie powoduje korozji stali zbrojeniowej.Uplastycznia i przyspiesza wiązanie.
13,00 zł

Plastyfikator do zapraw Zimo-Mur W

plastyfikator-zimomur
Przeciwmrozowy plastyfikator do zapraw budowlanych. Napowietrzająco-uplastyczniający. Zwiększa plastyczność i jednorodność gotowej zaprawy. Nie powoduje korozji stali.
13,00 zł

Preparat owadobójczy ALTAX

altax-owadobojczy
Preparat skutecznie wybija owady, które żerują w drewnie i dodatkowo trwale zabezpiecza drewno przed ich ponowną inwazją. Głęboko wnika w drewno docierając do żerujących owadów – dzięki temu odznacza się najwyższą skutecznością w walce ze szkodnikami.
Dostępny produkt z innymi opcjami
34,00 zł

Produkt do zwalczania glonów ALTAX

altax-glony
Preparat w skuteczny sposób zabija glony, mchy i porosty i powoduje, że ich usunięcie staje się bardzo łatwe. Nie odbarwia powierzchni, na której jest stosowany oraz ma delikatny niedrażniący zapach, dzięki czemu jest bezproblemowy w użyciu.
Dostępny produkt z innymi opcjami
31,00 zł

Dodatek do farb i tynków Alghesil Superfix

alghesil-superfix
Dodatek do farb i tynków zapobiegający porastaniu algami i grzybami szczególnie wskazany do ochrony obiektów usytuowanych w pobliżu lasów, parków, bagien, stawów oraz wszędzie tam, gdzie ryzyko zarażenia elewacji jest podwyższone.
73,71 zł

Produkt grzybobójczy ALTAX

altax-grzybobojczy
Preparat w skuteczny sposób zabija grzyby pleśniowe i powoduje, że ich usunięcie staje się bezpieczne dla otoczenia. Nie odbarwia powierzchni, na której jest stosowany oraz ma delikatny niedrażniący zapach, dzięki czemu jest bezproblemowy w użyciu.
27,00 zł
Produkt dodany do porównania.