Preparaty

Koncentrat do brudu i tłuszczu EKOSOLWENT

3111(1)
Ekologiczny o wysokiej wydajności koncentrat do usuwania na zimno brudu i tłuszczu: zanieczyszczeń atmosferycznych, jonowych oraz organicznych (np. oleje, smary, bitumy) z dowolnych powierzchni przed malowaniem. Polecany do mycia silników, posadzek itp.
16,00 zł

SARSIL czyścik

SARCZ 1LT
Środek do chemicznego czyszczenia elewacji z mas klejących, sadzy, rdzy, pyłów przemysłowych itp.
29,90 zł

Dodatek do farb i tynków Alghesil Superfix

8004000001
Dodatek do farb i tynków zapobiegający porastaniu algami i grzybami szczególnie wskazany do ochrony obiektów usytuowanych w pobliżu lasów, parków, bagien, stawów oraz wszędzie tam, gdzie ryzyko zarażenia elewacji jest podwyższone.
73,71 zł

Plastyfikator do betonu Qpolar W

090 091
Przeciwmrozowy plastyfikator do wylewek betonowych również przy ogrzewaniu podłogowym. Nie powoduje korozji stali zbrojeniowej.Uplastycznia i przyspiesza wiązanie.
12,90 zł

Plastyfikator do zapraw Zimo-Mur W

090 090
Przeciwmrozowy plastyfikator do zapraw budowlanych. Napowietrzająco-uplastyczniający. Zwiększa plastyczność i jednorodność gotowej zaprawy. Nie powoduje korozji stali.
11,90 zł

Produkt grzybobójczy ALTAX

01-04-01687
Preparat w skuteczny sposób zabija grzyby pleśniowe i powoduje, że ich usunięcie staje się bezpieczne dla otoczenia. Nie odbarwia powierzchni, na której jest stosowany oraz ma delikatny niedrażniący zapach, dzięki czemu jest bezproblemowy w użyciu.
Dostępny produkt z innymi opcjami
23,00 zł

Produkt do zwalczania glonów ALTAX

01-04-00017
Preparat w skuteczny sposób zabija glony, mchy i porosty i powoduje, że ich usunięcie staje się bardzo łatwe. Nie odbarwia powierzchni, na której jest stosowany oraz ma delikatny niedrażniący zapach, dzięki czemu jest bezproblemowy w użyciu.
Dostępny produkt z innymi opcjami
31,00 zł

Preparat owadobójczy ALTAX

01-04-98660
Preparat skutecznie wybija owady, które żerują w drewnie i dodatkowo trwale zabezpiecza drewno przed ich ponowną inwazją. Głęboko wnika w drewno docierając do żerujących owadów – dzięki temu odznacza się najwyższą skutecznością w walce ze szkodnikami.
34,00 zł
Produkt dodany do porównania.

Ta strona korzysta z plików "cookies". Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.