Najczęściej kupowane

Rękawice robocze dziane 450 WAMPIRKI

rekawice-wampirki
Rękawice ochronne powlekane lateksem 450 czerwone "WAMPIRKI" wykonane z mieszanki bawełniano-poliestrowej zakończone ściągaczem.
1,10 zł

Kołek stalowy typu molly MARCOPOL

molly-marcopol
Kołek stalowy do pustych przestrzeni do średnich obciążeń, do zamocowań elementów wykończenia wnętrz na podłożu gipsowo - kartonowym.
35,00 zł

Wkręt ciesielski CTO DOMAX

cto-domax
Wkręty ocynkowane CTO marki DOMAX dedykowane podstawom słupa, gwarantują bezproblemowy montaż i estetyczny wygląd połączenia. Cena za sztukę.
0,77 zł

Folia malarska remontowa antychlap 20m

PEANCH
Folia malarska o wymiarach 270cm x 20m z taśmą papierową maskującą do szybkiego i sprawnego zabezpieczania dużych powierzchni przed malowaniem.
4,50 zł

Kołek ramowy rozporowy KPS-FAST-S

klimas-kps-fast-s
Kołek ramowy rozporowy tworzywowy z wkrętem z łbem stożkowym i gniazdem TX do montażu poprzez element mocowany do wszystkich klas podłoży.
46,00 zł

CYNKAL

cynkal-farba
1 Reviews
Uniwersalna antykorozyjna gruntoemalia akrylowa do malowania powierzchni stalowych, ocynkowanych, żeliwnych i metali lekkich (jak aluminium, miedź, mosiądz) może być również przeznaczony do malowania drewna, betonu, eternitu - polecana na dachy.
46,00 zł

Kołek stalowy typu molly hak sufitowy MARCOPOL

sufitowy-marcopol
Kołek stalowy z hakiem sufitowym do pustych przestrzeni do średnich obciążeń, do zamocowań elementów wykończenia wnętrz na podłożu gipsowo - kartonowym.
46,00 zł

Kołek stalowy typu molly hak prosty MARCOPOL

marcopol-prosty
Kołek stalowy z hakiem prostym do pustych przestrzeni do średnich obciążeń, do zamocowań elementów wykończenia wnętrz na podłożu gipsowo - kartonowym.
38,00 zł

Lina statyczna SKANDER (na metry)

lina-skander
Certyfikowana lina poliamidowa pleciona o małej rozciągliwości przeznaczona do użytku w ratownictwie, speleologii oraz do prac wysokościowych. Zgodna z normą EN 1891:1998.
9,00 zł

Kołek ramowy rozporowy KPR-FAST-K

klimas-kprfastk
Kołek ramowy rozporowy tworzywowy z wkrętem z łbem sześciokątnym podkładkowym i gniazdem TX do montażu poprzez element mocowany do wszystkich klas podłoży.
49,00 zł

Taśma maskująca precyzyjna MOTIVE

motive-prec
Taśma malarska precyzyjna z papieru ryżowego wytrzymałego na naprężenia mechaniczne, bardzo cienki, delikatne krępowanie do łuków i krzywizn, wewnątrz pomieszczeń nawet do 21 dni.
6,00 zł

THERM 600

therm600
Farba na bazie żywicy silikonowej odporna na temperatury do 600°C do malowania konstrukcji stalowych, kominków itp.
92,00 zł

Rozcieńczalnik MALSOLWENT 1

malsolwent1
Rozcieńczalnik ogólnego stosowania do wyrobów akrylowych. Zalecany pod malowanie pędzlem lub wałkiem.
144,00 zł

Podstawa słupa PSOZ 100

D4941100
Podstawa słupa o wymiarach 101x150mm do zamocowania do betonu. Belka opiera się na "siodełku" dzięki czemu nie ma bezpośredniego kontaktu z podłożem, co zapewnia wentylację i dłuższą żywotność montowanego słupa.
20,69 zł

Rozcieńczalnik MALSOLWENT 2

malsolwent2
Rozcieńczalnik ogólnego stosowania do wyrobów akrylowych. Zalecany pod malowanie natryskowe i do wyrobów szybkoschnących.
144,00 zł
Product added to compare.