Najczęściej kupowane

Rękawice robocze dziane 450 WAMPIRKI

rekawice-wampirki
Rękawice ochronne powlekane lateksem 450 czerwone "WAMPIRKI" wykonane z mieszanki bawełniano-poliestrowej zakończone ściągaczem.
0,72 zł

Kołek stalowy typu molly MARCOPOL

molly-marcopol
Kołek stalowy do pustych przestrzeni do średnich obciążeń, do zamocowań elementów wykończenia wnętrz na podłożu gipsowo - kartonowym.
35,00 zł

Wkręt ciesielski CTO DOMAX

cto-domax
Wkręty ocynkowane CTO marki DOMAX dedykowane podstawom słupa, gwarantują bezproblemowy montaż i estetyczny wygląd połączenia. Cena za sztukę.
0,77 zł

Kołek ramowy rozporowy KPS-FAST-S

klimas-kps-fast-s
Kołek ramowy rozporowy tworzywowy z wkrętem z łbem stożkowym i gniazdem TX do montażu poprzez element mocowany do wszystkich klas podłoży.
46,00 zł

Kołek stalowy typu molly hak prosty MARCOPOL

marcopol-prosty
Kołek stalowy z hakiem prostym do pustych przestrzeni do średnich obciążeń, do zamocowań elementów wykończenia wnętrz na podłożu gipsowo - kartonowym.
38,00 zł

Kołek stalowy typu molly hak sufitowy MARCOPOL

sufitowy-marcopol
Kołek stalowy z hakiem sufitowym do pustych przestrzeni do średnich obciążeń, do zamocowań elementów wykończenia wnętrz na podłożu gipsowo - kartonowym.
46,00 zł

CYNKAL

cynkal-farba
1 Opinie użytkowników
Uniwersalna antykorozyjna gruntoemalia akrylowa do malowania powierzchni stalowych, ocynkowanych, żeliwnych i metali lekkich (jak aluminium, miedź, mosiądz) może być również przeznaczony do malowania drewna, betonu, eternitu - polecana na dachy.
44,39 zł

Kołek ramowy rozporowy KPR-FAST-K

klimas-kprfastk
Kołek ramowy rozporowy tworzywowy z wkrętem z łbem sześciokątnym podkładkowym i gniazdem TX do montażu poprzez element mocowany do wszystkich klas podłoży.
49,00 zł

Taśma maskująca precyzyjna MOTIVE

motive-prec
Taśma malarska precyzyjna z papieru ryżowego wytrzymałego na naprężenia mechaniczne, bardzo cienki, delikatne krępowanie do łuków i krzywizn, wewnątrz pomieszczeń nawet do 21 dni.
6,00 zł

Podstawa słupa PSOZ 100

D4941100
Podstawa słupa o wymiarach 101x150mm do zamocowania do betonu. Belka opiera się na "siodełku" dzięki czemu nie ma bezpośredniego kontaktu z podłożem, co zapewnia wentylację i dłuższą żywotność montowanego słupa.
20,69 zł

Grunt GP SEMPRE

grunt-gp-sempre
Głęboko penetrujący, drobnocząsteczkowy preparat gruntujący do wyrównywania chłonności podłoża mineralnego, wzmocnienia słabych tynków, przygotowania podłoża pod malowanie, szpachlowanie, tapetowanie oraz kładzenie płytek ceramicznych.
14,90 zł

EKOCYNKAL

ekockl
Wodorozcieńczalna ekologiczna gruntoemalia akrylowa z barierą UV na wszystkie metale (w tym stal, żeliwo, cynk), tworzywa sztuczne, drewno, beton, doskonała na dachy, polecana na grzejniki - dawniej EKODACH.
Dostępny produkt z innymi opcjami
30,00 zł

Kask ochronny LOKI

kask-loki
Certyfikowany kask ochronny przeznaczony do prac na wysokości wykonany z tworzywa sztucznego ABS. Hełm zgodny z normą EN-397.
57,00 zł

Rozcieńczalnik MALSOLWENT 2

malsolwent2
Rozcieńczalnik ogólnego stosowania do wyrobów akrylowych. Zalecany pod malowanie natryskowe i do wyrobów szybkoschnących.
144,00 zł

Piana pistoletowa całoroczna ECO Stalco

090 003
Jednokomponentowa niskoprężna piana poliuretanowa w wersji z aplikatorem pistoletowym przeznaczona jest do profesjonalnego montażu, uszczelniania i wygłuszania.Piana utwardza się pod wpływem wilgoci zawartej w powietrzu.
20,70 zł

Rozcieńczalnik MALSOLWENT 1

malsolwent1
Rozcieńczalnik ogólnego stosowania do wyrobów akrylowych. Zalecany pod malowanie pędzlem lub wałkiem.
144,00 zł

THERM 600

therm600
Farba na bazie żywicy silikonowej odporna na temperatury do 600°C do malowania konstrukcji stalowych, kominków itp.
85,00 zł

AQUAPOL LAKIEROBEJCA

aqp-lakier
Lakierobejca akrylowa o nowoczesnej formule, która łączy własności bejcy i lakieru zapewniając wyjątkową estetykę i trwałość. Może być stosowana jako środek barwiący i chroniący drewno, sklejki, płyty drewnopochodne wewnątrz i na zewnątrz.
32,50 zł

Taśma dwustronna wzmocniona MOTIVE

motive-dwustronna-wz
Taśma dwustronna wzmocniona, polipropylenowa, na tkaninie. Służy do mocowania wykładzin, płytek wykładzinowych oraz innych materiałów podłogowych. Zalecana do podłoży chropowatych.
8,50 zł

Koncentrat do brudu i tłuszczu EKOSOLWENT

3111(1)
Ekologiczny o wysokiej wydajności koncentrat do usuwania na zimno brudu i tłuszczu: zanieczyszczeń atmosferycznych, jonowych oraz organicznych (np. oleje, smary, bitumy) z dowolnych powierzchni przed malowaniem. Polecany do mycia silników, posadzek itp.
16,00 zł
Produkt dodany do porównania.

Ta strona korzysta z plików "cookies". Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.