Techniki zamocowań

W przypadku budowy domu czy też podczas wykonywania różnego rodzaju prac budowlano-remontowych nie można się obyć bez przymocowania wielu elementów konstrukcyjnych, wyposażenia, a nawet instalacji. Warto pamiętać, że zależnie od sytuacji, a także wielu parametrów m.in. ciężaru montowanego przedmiotu lub materiału, w którym będzie wykonywane mocowanie, konieczne może okazać się zastosowanie różnorodnych technik. W naszym asortymencie znajdziesz ogromny ich wybór, dzięki czemu z łatwością dostosujesz optymalne rozwiązanie do własnych preferencji oraz oczekiwań względem łączników.

Techniki zamocowań dla amatorów oraz profesjonalistów

W każdym domu, ogrodzie, warsztacie czy też budynku gospodarczym zdarza się sytuacja, w której występuje konieczność przymocowania danej rzeczy do podłoża. Doskonale to rozumiemy, dlatego też każdy majsterkowicz otrzyma w naszym asortymencie systemy montażowe, elementy znormalizowane czy też złączne, które są niezbędnymi produktami przy wykonywaniu różnorodnych robót. Potrzebujesz technik zamocowań dla pracowników swojej firmy? Zajmujesz się ocieplaniem budynków czy zakładaniem instalacji? W tej kategorii czeka na Ciebie szereg wysokiej jakości produktów począwszy od kołków spiralnych, skończywszy na wkrętach konstrukcyjnych.

Silikony, kotwy, a może kołki? Sprawdź naszą ofertę i zobacz, co dla Ciebie przygotowaliśmy!

Niezależnie od tego, czy planujesz drobne prace montażowe czy też masz zamiar przeprowadzić gruntowny remont mamy dla Ciebie wszystko, czego możesz potrzebować do tego typu czynności. W naszym asortymencie znalazły się m.in. wkręty konstrukcyjne przeznaczone do łączenia elementów drewnianych, wkręty ciesielskie oraz kołki ramowe rozporowe. Nie zapomnieliśmy o tak standardowych i obecnych w każdym warsztacie elementach łączeniowych jak gwoździe, nakrętki, podkładki czy śrubki. Dla osób uwielbiających tradycyjne rozwiązania przygotowaliśmy szeroki wybór pianek pistoletowych i montażowych, a także klei, silikonów i uszczelniaczy. W kategorii techniki zamocowań znajdziesz również zasuwy do bram, a nawet zszywki do zszywaczy. Zapraszamy do zakupów!

Epoksydo-akrylowa zaprawa kotwiąca CE300

2112.0002
CE - bezrozporowa zaprawa kotwiąca w kartuszach na bazie żywicy epoksydowo-akrylowej, nie zawiera styrenu. Opakowanie 300ml + mieszadło.
36,00 zł

Winyloestrowa zaprawa kotwiąca CV300

2114.0002
CV - bezrozporowa zaprawa kotwiąca w kartuszach na bazie żywicy winyloestrowej, bez styrenu. Opakowanie 300ml + mieszadło.
37,70 zł

Zimowa zaprawa kotwiąca CZ300

2115.0002
CZ - bezrozporowa zaprawa kotwiąca w kartuszach na bazie żywicy, formuła arktyczna do stosowania w niskich temperaturach, bez styrenu. Opakowanie 300ml + mieszadło.
37,00 zł

Kołek ramowy rozporowy KPS-FAST-S

klimas-kps-fast-s
Kołek ramowy rozporowy tworzywowy z wkrętem z łbem stożkowym i gniazdem TX do montażu poprzez element mocowany do wszystkich klas podłoży.
46,00 zł

Kołek ramowy rozporowy KPR-PIKE-K

klimas-kprpikek
Kołek ramowy rozporowy tworzywowy z wkrętem z łbem sześciokątnym do montażu poprzez element mocowany do wielu podłoży.
46,00 zł

Kołek ramowy rozporowy KPR-PIKE-SK

klimas-kpr-pike-sk
Kołek ramowy rozporowy tworzywowy z wkrętem z łbem stożkowym i gniazdem PZ do montażu poprzez element mocowany do wielu podłoży.
45,00 zł

Kołek ramowy rozporowy KPR-PIKE-ST

klimas-kpr-pike-st
Kołek ramowy rozporowy tworzywowy z wkrętem z łbem stożkowym i gniazdem TX do montażu poprzez element mocowany do wielu podłoży.
33,00 zł

Kołek rozporowy KKX

kolek-10080
Kołek rozporowy do podłoży pełnych z wkrętem z łbem sześciokątnym.
49,00 zł

Kołek szybkiego montażu SM

szybkimontaz-kl
Kołek wbijany zalecany do montażu elementów drewnianych i drewnopodobnych, koszulka z polipropylenu.
56,00 zł

Kołek rozporowy KRX

klimas-krx
Kołek rozporowy do podłoży pełnych z wkrętem z łbem stożkowym z gniazdem PZ.
0,08 zł

Piana montażowa EXPERT LINE Winter

EXL-W-Z-750
Jednokomponentowa piana poliuretanowa o obniżonej rozprężalności (średnio rozprężna) w wersji z aplikatorem wężykowym przeznaczona do montażu, uszczelniania i wygłuszania, aplikacja również w temperaturach ujemnych (do -10°C).
20,00 zł

Pianka montażowa SOUDAL

soudal-pianka-mont
Pianka montażowa okna-drzwi-przepusty niskoprężna wielorazowego użytku z opatentowanym aplikatorem Genius Gun.
29,90 zł

Pianka pistoletowa SOUDAL

soudal-yellow
Pistoletowa pianka montażowa marki Soudal o obniżonej rozprężalności przeznaczona jest do wszelkich prac wykończeniowych i instalacyjnych w temperaturach dodatnich.
34,55 zł

Pianka pistoletowa SOUDAFOAM LOW -10°C

PIA-ZI-LE-750
Niskorozprężna pistoletowa piana montażowo-uszczelniająca o znakomitej izolacyjności termicznej i akustycznej, potwierdzonej badaniami i.f.t. Rosenheim.
44,00 zł

Pianka montażowa PROFIL

profil-mont
Pianka montażowa szybkoutwardzalna, wysokowydajna, niskoprężna do większości typowych materiałów budowlanych.
20,00 zł

Czyścik do pistoletów i piany SOUDAL

soudal-czyscik2
Mieszanina rozpuszczalników w aerozolu do czyszczenia pistoletów aplikacyjnych do pianki i usuwania świeżych zabrudzeń z narzędzi i powierzchni odpornych chemicznie.
20,00 zł

Klej poliuretanowy SOUDABOND EASY

soudabond-easy
Szybkoschnący wysokowydajny klej poliuretanowy przystosowany do aplikacji pistoletem przeznaczony do mocowania płyt G-K i paneli styropianowych wewnątrz i na zewnątrz pomieszczeń.
34,00 zł

Kołek molly KM 6/24/65 ARVEX

2092.0023
Kotwa molly do mocowania w cienkich ściankach i materiałach z pustymi przestrzeniami, wersja ze śrubą, ocynkowana na biało.
90,00 zł

Klej poliuretanowy SOUDABOND EASY Genius Gun

soudabond-geniusgun
Szybkoschnący wysokowydajny poliuretanowy klej budowlany z aplikatorem Genius Gun do prac instalatorskich i budowlanych, klejenia i uszczelniania podczas prac remontowo-wykończeniowych, klej do styropianu.
34,00 zł

Klej superszybki FIX ALL TURBO

fixall-turbo
Super szybki klej na bazie polimerów hybrydowych SMX o wysokiej wytrzymałości spojenia - umożliwia obciążenie połączenia już po 20 minutach. Klei również wilgotne materiały.
21,00 zł

Ta kategoria sklepu online zawiera zróżnicowany wybór rozwiązań, które przydadzą się w każdym gospodarstwie domowym i nie tylko. Oferowane przez nas techniki zamocowań to nie tylko praktyczne kleje i zaprawy kotwiczące. Dla klientów Alus+ przygotowaliśmy także artykuły metalowe, śruby, kołki, okucia ciesielskie i wiertła. Dzięki temu każdy wybierze tu najbardziej funkcjonalną propozycję, która ułatwi dowolne prace montażowe.

Wśród metalowych artykułów do technik zamocowań można wyróżnić podstawy słupa, zawiasy w rozmaitych kształtach i rozmiarach, wieszaki belki, kołki stalowe, a także wkręty i śruby. Zapewniamy też dostępność różnych wierteł i okuć ciesielskich. W asortymencie nie zabrakło pianek montażowych oraz klejów i zapraw kotwiczących przeznaczonych zarówno do użytku wewnętrznego, jak i zewnętrznego.

Nie zwlekaj i już teraz zapoznaj się z pełnym wyborem technik zamocowań na tej podstronie Alus+. Jesteśmy pewni, że każdy klient znajdzie tu odpowiednie preparaty, artykuły metalowe lub inne praktyczne rozwiązania dostosowane do swoich potrzeb.

Produkt dodany do porównania.