Techniki zamocowań

W przypadku budowy domu czy też podczas wykonywania różnego rodzaju prac budowlano-remontowych nie można się obyć bez przymocowania wielu elementów konstrukcyjnych, wyposażenia, a nawet instalacji. Warto pamiętać, że zależnie od sytuacji, a także wielu parametrów m.in. ciężaru montowanego przedmiotu lub materiału, w którym będzie wykonywane mocowanie, konieczne może okazać się zastosowanie różnorodnych technik. W naszym asortymencie znajdziesz ogromny ich wybór, dzięki czemu z łatwością dostosujesz optymalne rozwiązanie do własnych preferencji oraz oczekiwań względem łączników.

Techniki zamocowań dla amatorów oraz profesjonalistów

W każdym domu, ogrodzie, warsztacie czy też budynku gospodarczym zdarza się sytuacja, w której występuje konieczność przymocowania danej rzeczy do podłoża. Doskonale to rozumiemy, dlatego też każdy majsterkowicz otrzyma w naszym asortymencie systemy montażowe, elementy znormalizowane czy też złączne, które są niezbędnymi produktami przy wykonywaniu różnorodnych robót. Potrzebujesz technik zamocowań dla pracowników swojej firmy? Zajmujesz się ocieplaniem budynków czy zakładaniem instalacji? W tej kategorii czeka na Ciebie szereg wysokiej jakości produktów począwszy od kołków spiralnych, skończywszy na wkrętach konstrukcyjnych.

Silikony, kotwy, a może kołki? Sprawdź naszą ofertę i zobacz, co dla Ciebie przygotowaliśmy!

Niezależnie od tego, czy planujesz drobne prace montażowe czy też masz zamiar przeprowadzić gruntowny remont mamy dla Ciebie wszystko, czego możesz potrzebować do tego typu czynności. W naszym asortymencie znalazły się m.in. wkręty konstrukcyjne przeznaczone do łączenia elementów drewnianych, wkręty ciesielskie oraz kołki ramowe rozporowe. Nie zapomnieliśmy o tak standardowych i obecnych w każdym warsztacie elementach łączeniowych jak gwoździe, nakrętki, podkładki czy śrubki. Dla osób uwielbiających tradycyjne rozwiązania przygotowaliśmy szeroki wybór pianek pistoletowych i montażowych, a także klei, silikonów i uszczelniaczy. W kategorii techniki zamocowań znajdziesz również zasuwy do bram, a nawet zszywki do zszywaczy. Zapraszamy do zakupów!

Mocowanie huśtawki MHK 90

D8859
Wieszak huśtawki z karabińczykiem do belek kwadratowych o wymiarach 90x90mm i udźwigiem do 70kg.
16,90 zł

Wkręt konstrukcyjny KMWHT

KMWHT-50100
Wkręt konstrukcyjny z łbem stożkowym i gniazdem TX do połączeń elementów drewnianych i drewnopochodnych w konstrukcjach drewnianych.
0,20 zł

Piana pistoletowa EXPERT LINE

EXL-P-L-750
Jednokomponentowa piana poliuretanowa o obniżonej rozprężalności (średnio rozprężna) w wersji z aplikatorem pistoletowym przeznaczona jest do profesjonalnego montażu, uszczelniania i wygłuszania.
18,90 zł

Kołek ramowy rozporowy KPS-FAST-S

KPS-FAST-10080S
Kołek ramowy rozporowy tworzywowy z wkrętem z łbem stożkowym i gniazdem TX do montażu poprzez element mocowany do wszystkich klas podłoży.
0,65 zł

Mocowanie huśtawki MHO 80

D8860
Wieszak huśtawki z karabińczykiem do belek okrągłych o średnicy 80mm i udźwigiem do 70kg.
15,90 zł

Wkręt konstrukcyjny WKCP

WT08100CT
Wkręt konstrukcyjny z łbem podkłądkowym i gniazdem TX do połączeń konstrukcyjnych elementów drewnianych m.in. litych, klejonych i płyt drewnopochodnych.
0,70 zł

Piana pistoletowa EXPERT LINE Winter

EXL-P-Z-750
Piana pistoletowa do niskich temperatur. Jednokomponentowa piana poliuretanowa o obniżonej rozprężalności (średnio rozprężna) w wersji z aplikatorem pistoletowym przeznaczona jest do profesjonalnego montażu, uszczelniania i wygłuszania.
24,00 zł

Kołek ramowy rozporowy KPR-PIKE-K

KPR-PIKE-08080K
Kołek ramowy rozporowy tworzywowy z wkrętem z łbem sześciokątnym do montażu poprzez element mocowany do wielu podłoży.
0,55 zł

Epoksydo-akrylowa zaprawa kotwiąca CE300

2112.0002
CE - bezrozporowa zaprawa kotwiąca w kartuszach na bazie żywicy epoksydowo-akrylowej, nie zawiera styrenu. Opakowanie 300ml + mieszadło.
32,00 zł

Hełm ochronny ABS z pokrętłem SH102P

TH210B
Hełm ochronny wykonany z ABS wentylowany z paskiem dwupunktowym z podbrudkiem i zapięciem regulowanym pokrętłem. Regulacja obwodu głowy 56-62cm, napotnik oraz 6 punktowa więźba. Certyfikat CE i norma EN 397+A1.
26,50 zł

Akryl do płyt g-k SOUDAL

137686
Akryl do spoinowania połączeń między płytami gipsowo-kartonowymi i innymi materiałami budowlanymi wewnątrz pomieszczeń.
15,00 zł

Mocowanie huśtawki MHO 100

D8857
Wieszak huśtawki z karabińczykiem do belek okrągłych o średnicy 100mm i udźwigiem do 70kg.
18,90 zł

Wkręty na taśmie GK-KD

Q9615
Wkręty fosfatowane czarne do płyt gipsowo-kartonowych do konstrukcji drewnianych na taśmie, paczka 1000szt.
60,00 zł

Piana pistoletowa EXPERT LINE LOW

EXL-P-L-LOW-750
Piana poliuretanowa o obniżonej prężności (niskoprężna) przeznaczona do montażu i uszczelniania dla wyspecjalizowanych grup montażowych.
20,90 zł

Kołek ramowy rozporowy KPR-PIKE-SK

KPR-PIKE-08080SK
Kołek ramowy rozporowy tworzywowy z wkrętem z łbem stożkowym i gniazdem PZ do montażu poprzez element mocowany do wielu podłoży.
0,45 zł
Produkt dodany do porównania.

Ta strona korzysta z plików "cookies". Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.