Pistolety

Nakładanie farb, lakierów i emulsji nigdy nie było prostsze! Zapoznaj się z naszą ofertą profesjonalnych narzędzi, aby maksymalnie ułatwić sobie przeprowadzanie prac remontowych.

Pistolety do malowania to przyrządy pozwalające na precyzyjne wypełnianie powierzchni kolorem lub powłoką ochronną. Metoda malowania natryskowego, którą wykorzystują, polega na rozpylaniu farby dzięki specjalnemu mechanizmowi działającemu pod wysokim ciśnieniem. Lekkie, poręczne i ergonomiczne narzędzie zapewnia operatorowi pełną kontrolę podczas nakładania farby na ścianę.

Pistolety do piaskowania to dosyć podobne urządzenia, z tym, że zamiast farby w ich zbiornikach znajduje się piasek. Sprawdzą się do obróbki powierzchni drewnianych, metalowych, szklanych czy kamiennych. Wygodny i intuicyjny w obsłudze sprzęt gwarantuje szybkie i sprawne uporanie się z pracą. W tej kategorii znalazły się również jakże użyteczne narzędzia do tynkowania, konserwacji, a także zestawy JetRoller łączące wałek natryskowy z wałkiem ręcznym.

Product added to compare.