Pistolety

Nakładanie farb, lakierów i emulsji nigdy nie było prostsze! Zapoznaj się z naszą ofertą profesjonalnych narzędzi, aby maksymalnie ułatwić sobie przeprowadzanie prac remontowych.

Pistolety do malowania to przyrządy pozwalające na precyzyjne wypełnianie powierzchni kolorem lub powłoką ochronną. Metoda malowania natryskowego, którą wykorzystują, polega na rozpylaniu farby dzięki specjalnemu mechanizmowi działającemu pod wysokim ciśnieniem. Lekkie, poręczne i ergonomiczne narzędzie zapewnia operatorowi pełną kontrolę podczas nakładania farby na ścianę.

Pistolety do piaskowania to dosyć podobne urządzenia, z tym, że zamiast farby w ich zbiornikach znajduje się piasek. Sprawdzą się do obróbki powierzchni drewnianych, metalowych, szklanych czy kamiennych. Wygodny i intuicyjny w obsłudze sprzęt gwarantuje szybkie i sprawne uporanie się z pracą. W tej kategorii znalazły się również jakże użyteczne narzędzia do tynkowania, konserwacji, a także zestawy JetRoller łączące wałek natryskowy z wałkiem ręcznym.

Zestaw JetRoller™ GRACO

24V491
Lekkie i przenośne urządzenie JetRoller łączy wałek natryskowy, przedłużkę natrysku i wałek ręczny w jednym, kompletnym zestawie. Idealny do szorstkich lub porowatych powierzchni, minimalizuje roznoszenie farby i zapewnia wykończenie jednolitej jakości.
2 600,00 zł

Pistolet tynkarski pneumatyczny PANSAM

A532020
Pistolet tynkarski pneumatyczny marki PANSAM przeznaczony do natryskowego nakładania tynków ozdobnych, strukturalnych, płynnych tapet, farb o dużej gęstości za pomocą sprężonego powietrza. W zestawie z 3 dyszami.
147,00 zł

Pistolet bezpowietrzny GRG250-LT HYVST

GRG250-LT
Pistolet do natrysku bezpowietrznego (airless) z głowicą do końcówki i głowicą kątową 180° oraz standardową dyszą 517. Zamiennik zbliżony do modelu CONTRACTOR IN-LINE GRACO (244364).
359,90 zł

Pistolet bezpowietrzny OSG250-Z HYVST

OSG250-Z
Pistolet do natrysku bezpowietrznego (airless) z głowicą do mocowania dyszy. Zamiennik zbliżony do modelu DEDRA DED7440.
125,00 zł

Pistolet bezpowietrzny GRG250-L HYVST

GRG250-L
Pistolet do natrysku bezpowietrznego (airless) z głowicą do dyszy. Zamiennik zbliżony do modelu CONTRACTOR INLINE GRACO (244364).
179,90 zł

Pistolet bezpowietrzny FTx™-E GRACO

262116
Pistolet bezpowietrzny wraz z mocowaniem dysz do dokładnych wykończeń i ogólnych zastosowań malarskich. Ergonomiczny uchwyt, maksymalna kontrola i komfort podczas natryskiwania, najlżejszy pistolet spośród urządzeń.
1 060,00 zł

Pistolet bezpowietrzny VECTOR PRO WAGNER

TITAN3
Nowa generacja pistoletów bezpowietrznych do nakładania różnorodnych lakierów, emulsji i farb lateksowych. Lekki spust z blokadą spustu 1 palcem, szczególnie ergonomiczny, wymienna kulka i obrotowe gniazdo kulkowe zwiększa dodatkowo żywotność pistoletu.
760,00 zł

Pistolet natryskowy bezpowietrzny

3600T
Pistolet natryskowy malarski do agregatu bezpowietrznego wyposażony w filtr i głowicę rozpyłową. Dodatkowo w zestawie dysza z podwójną uszczelką. Często stosowany jako zamiennik innych marek.
185,00 zł

Zestaw JetRoller™ GRACO bez opakowania

24V491(1)
Lekkie i przenośne urządzenie JetRoller łączy wałek natryskowy, przedłużkę natrysku i wałek ręczny w jednym, kompletnym zestawie. Idealny do szorstkich lub porowatych powierzchni, minimalizuje roznoszenie farby i zapewnia wykończenie jednolitej jakości.
1 800,00 zł
Produkt dodany do porównania.