Wkręty

Wkręt konstrukcyjny KMWHT

wkret-kmwht
Wkręt konstrukcyjny z łbem stożkowym i gniazdem TX do połączeń elementów drewnianych i drewnopochodnych w konstrukcjach drewnianych.
20,00 zł

Wkręt konstrukcyjny WKCP

wkcp-konst
Wkręt konstrukcyjny z łbem podkłądkowym i gniazdem TX do połączeń konstrukcyjnych elementów drewnianych m.in. litych, klejonych i płyt drewnopochodnych.
7,50 zł

Wkręt do płyt warstwowych WB6P

wkret-wb6p
Wkręt samogwintujący z podkładką EPDM wykonany w powłoce cynkowej, do mocowania płyt warstwowych w podłożu betonowym i drewnianym.
3,80 zł

Wkręt ciesielski CTO DOMAX

cto-domax
Wkręty ocynkowane CTO marki DOMAX dedykowane podstawom słupa, gwarantują bezproblemowy montaż i estetyczny wygląd połączenia. Cena za sztukę.
0,77 zł

Wkręt ciesielski CTO 8pcs DOMAX

wkrety-domax-ciesielskie
Wkręty ocynkowane CTO 8x40mm opakowanie 8szt. dedykowane podstawom słupa. Gwarantują bezproblemowy montaż i estetyczny wygląd połączenia.
8,00 zł

Blachowkręty farmerskie WF KLIMAS

klimas-wfoc
Wkręt typu farmer samowiercący z podkładką EPDM wykonany w powłoce cynkowej lub lakierowanej w systemie RAL, do mocowania blach do podłoża stalowego.
0,16 zł

Blachowkręty farmerskie WFD KLIMAS

klimas-wfd
Wkręt typu farmer samowiercący z podkładką EPDM wykonany w powłoce cynkowej lub lakierowanej w systemie RAL, do mocowania blach, blachodachówki i obróbek blacharskich do podłoża drewnianego.
42,50 zł

Wkręty ciesielskie do drewna TORX

ciesielskie-torx
WT - wkręt uniwersalny/ciesielski do drewna z profilowanym trzpieniem, szpic z nacięciem, łeb stożkowy żebrowany, nacięcie Torx, ocynkowany na żółto, hartowany.
52,00 zł

Blachowkręty BSL drobny gwint

bsl-drobny
BSL - samowiercący blachowkręt z łbem sześciokątnym, hartowany, ocynkowany na biało, przedłużane wiertło #5, przewiercalność 12mm, drobny gwint.
25,00 zł

Wkręty tarasowe nierdzewne C2 TORX

c2-torx-wk
Wkręt do mocowania desek tarasowych i drewnianych okładzin fasadowych, stal nierdzewna hartowana, łeb stożkowy, nacięcie torx.
25,00 zł

Blachowkręty BSLU drobny gwint EPDM

bslu-epdm
BSLU - samowiercący blachowkręt z łbem sześciokątnym z podkładką EPDM, hartowany, ocynkowany na biało, przedłużane wiertło #5, przewiercalność 12mm, drobny gwint.
35,00 zł
Product added to compare.