Taśmy

Taśma uniwersalna Strong MOTIVE

motive-strong
Taśma uniwersalna Strong jednostronnie klejąca do wszelkiego rodzaju napraw, mocowania materiałów izolacyjnych, łączenia, szybkiego zabezpieczania i izolacji różnego typu powierzchni.
12,80 zł

Taśma dwustronna MOTIVE

motive-dwustronna
Taśma dwustronna do wykładzin i dywanów na gładkie powierzchnie. Taśma posiada foliowy nośnik.
7,00 zł

Taśma dwustronna wzmocniona MOTIVE

motive-dwustronna-wz
Taśma dwustronna wzmocniona, polipropylenowa, na tkaninie. Służy do mocowania wykładzin, płytek wykładzinowych oraz innych materiałów podłogowych. Zalecana do podłoży chropowatych.
10,00 zł

Taśma montażowa MOTIVE

motive-montazowa
Taśma piankowa dwustronna z silikonową okleiną PE do zastosowań wewnątrz i na zewnątrz.
4,60 zł

Taśma reperacyjna MOTIVE

motive-reperacyjna
Taśma reperacyjna z włókna szklanego do naprawy i maskowania pęknięć oraz ubytków na tynkach gipsowych i tradycyjnych ścianach i sufitach.
10,00 zł

Taśma tynkarska pomarańczowa

tasma-pom
Taśma uniwersalna tynkarska pomarańczowa do wewnątrz i na zewnątrz na powierzchnie gładkie oraz chropowate. Posiada dobrą przeczepność oraz jest wykonana na bazie syntetycznej gumy z nośnikiem tkaninowym z wodoodporną powłoką.
13,00 zł

Taśma maskująca niebieska MOTIVE

motive-nieb
Taśma maskująca niebieska odporna na działanie UV, do wewnątrz 30 dni i na zewnątrz 14 dni ochrony bez pozostawiania śladów kleju oraz brak podciekania krawędzi.
11,00 zł

Taśma maskująca biała MOTIVE

motive-biala
Taśma malarska biała do prac malarskich na gładkie powierzchnie chroniąc je wewnątrz do 7 dni i na zewnątrz do 3 dni bez pozostawiania śladów kleju oraz podciekania krawędzi. Nadaje się do formowania łuków.
7,00 zł

Taśma maskująca precyzyjna MOTIVE

motive-prec
Taśma malarska precyzyjna z papieru ryżowego wytrzymałego na naprężenia mechaniczne, bardzo cienki, delikatne krępowanie do łuków i krzywizn, wewnątrz pomieszczeń nawet do 21 dni.
6,00 zł

Taśma PVC karbowana MOTIVE

020 198
Taśma PVC karbowana biała do prac malarskich i tynkarskich wewnątrz lub na zewnątrz. Odporna na UV, mróz i wilgoć.
Dostępny produkt z innymi opcjami
7,00 zł

Taśma PE ProMask MOTIVE

motive-promask
Taśma PE PROMASK z włóknem syntetycznym na metal, plastik, aluminium, szkło i drewno. Odporna na czynniki atmosferyczne, wilgoć i promienie UV nawet do 30 dni nie pozostawiając śladów kleju.
24,00 zł

Taśma papierowa do płyt g-k Best-Tapes

tasma-papier
Taśma papierowa do płyt g-k wzmacnia szpachlowane miejsca na styku ścian z sufitem i w różnego rodzaju łączeniach płyt gipsowo-kartonowych.
13,50 zł

Taśma maskująca profesjonalna Best-Tapes

best-tapes-tasma
Taśma maskująca do wewnątrz i na zewnątrz. Nadaje się do chropowatych i gładkich powierzchni, odporna na UV do 14 dni, nie podcieka i nie zostawia kleju.
11,00 zł

Taśma maskująca papierowa MOTIVE

motive-maskujaca-papier
Taśma maskująca papierowa jednostronnie klejąca przeznaczona do zabezpieczania powierzchni przy malowaniu i lakierowaniu.
5,30 zł

Taśma maskująca papierowa TESA

tesa-mask-pap
Taśma maskująca papierowa marki Tesa wielozadaniowa do wszystkich prostych prac malarskich wewnątrz pomieszczeń do 3 dni.
6,00 zł

Taśma malarska precyzyjna TESA

tesa-malarska
Profesjonalna taśma maskująca do precyzyjnego odcinania krawędzi. Nie zostawia zacieków, posiada zbalansowany klej akrylowy i nadaje się do wysokiej jakości prac malarskich oraz lakierniczych.
32,00 zł

Taśma elektroizolacyjna TESA

tesa-elektroizolacyjna
Taśma izolacyjna z miękkiego PVC charakteryzuje się wysokim stopniem elastyczności i bardzo dobrą przyczepnością. Idealnie nadaje się do zastosowań elektrycznych m.in. izolowania lub znakowania przewodów.
8,50 zł
Produkt dodany do porównania.