Farby żaroodporne

Do pokrywania powierzchni w niektórych obiektach konieczne jest stosowanie odpowiednio dobranych preparatów wykazujących trwałość nawet przy skrajnie niekorzystnych temperaturach. Polecamy więc farby żaroodporne dostępne w asortymencie sklepu internetowego Alus+ w kilku praktycznych opcjach do wyboru.

Oferta obejmuje warianty, które mogą być wykorzystywane do malowania powierzchni narażonych na temperatury od 120 do 600 stopni Celsjusza. Sprawdzą się w rozmaitych dziedzinach przemysłu, w tym także w branży spożywczej, gdyż dostępne są produkty z atestem dopuszczającym je do kontaktu z żywnością. W tej kategorii można znaleźć również preparat przeznaczony do pokrywania kominków i powierzchni ze stali.

Zachęcamy więc do sprawdzenia szczegółów na temat konkretnych farb żaroodpornych dostępnych w tej kategorii Alus+. Można tu znaleźć preparaty przeznaczone do użytku w określonych przedziałach wysokich temperatur. Występują w różnych wariantach kolorystycznych, więc można łatwo wybrać odpowiedni produkt.

THERM 600

therm600
Farba na bazie żywicy silikonowej odporna na temperatury do 600°C do malowania konstrukcji stalowych, kominków itp.
92,00 zł

TELSIL S500

Farba wypalana na metalu zaprojektowana do antykorozyjnego zabezpieczenia metalu, aluminium, żelaza (nowe lub dobrze oczyszczone powierzchnie) trwale obciążonego na temperaturę do 500°C we wnętrzach lub na chronionych powierzchniach zewnętrznych. Wysyłka do 3 dni roboczych jeśli brak na stanie.
700,00 zł

TELKYD T370

Farba przemysłowa syntetyczna żaroodporna. Farba nawierzchniowa wytrzyma ciągłe obciążenia cieplne do 250°C, krótkotrwale do 350°C i charakteryzuje się doskonałą odpornością na działanie czynników atmosferycznych. Wysyłka do 3 dni roboczych jeśli brak na stanie.
606,00 zł

TELPOX T300

Emalia wierzchnia przemysłowa epoksydowa z atestem na kontakt z żywnością. Przeznaczona do malowania połyskowych powłok na drewnie, metalu, murów, niektórych tworzyw sztucznych itp. Przeschnięta powłoka jest odporna na wilgoć, substancje chemiczne i temperatury do 120°C. Wysyłka do 3 dni roboczych jeśli brak na stanie.
663,00 zł
Produkt dodany do porównania.