Akcesoria malarskie

Przeprowadzanie prac remontowych to proces, który wymaga odpowiedniego przygotowania, a także niezbędnych narzędzi oraz akcesoriów, które ułatwią ich wykonywanie. Bez nich efekt końcowy nie będzie zadowalający, a wszystkie czynności staną się znacznie trudniejsze. Dlatego też, jeśli w planach masz malowanie mieszkania, budynku gospodarczego czy też drewnianych lub metalowych elementów wyposaż się w praktyczne i funkcjonalne akcesoria malarskie. Specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy szeroki wybór pędzli, które stanowią podstawowe narzędzie podczas tego rodzaju pracy. W asortymencie posiadamy również taśmy, folie oraz kurtyny malarskie, czyli niezastąpione akcesoria podczas przeprowadzania gruntownych remontów mieszkania.

Pędzel, czyli prawdziwy niezbędnik podczas malowania powierzchni

Choć pędzle na ogół skonstruowane są w ten sam sposób, a mianowicie składają się ze szczeciny, trzonka oraz skuwki to zasadniczo różnią się od siebie rozmiarem czy szerokością. W zależności od przeznaczenia modele tego akcesorium malarskiego mogą posiadać mieszankę szczeciny wykonaną z poliestrem lub w całości stworzoną z tworzywa sztucznego. W naszym asortymencie znajdziesz pędzle wykorzystywane do różnego rodzaju prac wykończeniowych m.in. do pokrywania stosunkowo dużych powierzchni, a także do aplikowania preparatu w trudno dostępnych miejscach. Przygotowaliśmy modele angielskie, płaskie, okrągłe czy też kaloryferowe wykorzystywane do nakładania farb olejnych, emalii lub lakierów.

Wykorzystaj folie, taśmy i kurtyny do bezpiecznego oraz estetycznego malowania

Nikt nie chce podczas przeprowadzania zarówno drobnych, jak i gruntownych prac remontowych, by farba poprzez skapywanie powodowała trudne do doczyszczenia zacieki na podłodze czy też na domowym wyposażeniu. Z tego względu podczas malowania należy stosować folie oraz taśmy malarskie, które zabezpieczą powierzchnię przed niechcianymi zabrudzeniami. Oprócz taśm typowo malarskich na stanie posiadamy również inne rodzaje tego akcesorium, które są przydatnym narzędziem pracy dla każdego majsterkowicza. Przygotowując nasz asortyment zadbaliśmy nie tylko o folie i taśmy, ale także o kurtyny przeciwpyłowe. Akcesoria te idealnie sprawdzają się podczas przeprowadzania gruntownych remontów w celu oddzielenia pomieszczeń od siebie i swobodnego przemieszczania się pomiędzy nimi bez konieczności demontażu zabezpieczenia.

Taśma uniwersalna Strong MOTIVE

020 213
Taśma uniwersalna Strong jednostronnie klejąca do wszelkiego rodzaju napraw, mocowania materiałów izolacyjnych, łączenia, szybkiego zabezpieczania i izolacji różnego typu powierzchni.
11,00 zł

Pędzel akrylowy MATOGA

M0003
Pędzel akrylowy marki MATOGA do farb akrylowych i wodorozcieńczalnych. Mieszanka szczeciny 50%, włosie orel 50%, trzonek drewniany lakierowany.
9,00 zł

Antychlap 270cm/20m

PEANCH270
Folia malarska o wymiarach 270cm x 20m z taśmą papierową maskującą do szybkiego i sprawnego zabezpieczania dużych powierzchni przed malowaniem.
14,00 zł

Taśma uniwersalna MOTIVE

020 210
Taśma uniwersalna jednostronnie klejąca do wszelkiego rodzaju napraw, mocowania materiałów izolacyjnych, łączenia, szybkiego zabezpieczania i izolacji różnego typu powierzchni.
4,50 zł

Pędzel angielski LUX MATOGA

M0008
Pędzel angielski LUX marki MATOGA do farb olejnych, emalii i lakierów. Mieszanka szczeciny i poliestru, trzonek drewniany lakierowany.
5,00 zł

Antychlap 220cm/20m

PEANCH220
Folia malarska o wymiarach 220cm x 20m z taśmą papierową maskującą do szybkiego i sprawnego zabezpieczania dużych powierzchni przed malowaniem.
12,00 zł

Taśma dwustronna MOTIVE

020 129
Taśma dwustronna do wykładzin i dywanów na gładkie powierzchnie. Taśma posiada foliowy nośnik.
7,00 zł

Pędzel angielski skośny MATOGA

M0015
Pędzel angielski skośny marki MATOGA do farb olejnych, emalii i lakierów. Mieszanka szczeciny i poliestru, trzonek drewniany lakierowany.
10,00 zł

Antychlap 55cm/20m

PEANCH55
Folia malarska o wymiarach 55cm x 20m z taśmą papierową maskującą do szybkiego i sprawnego zabezpieczania dużych powierzchni przed malowaniem.
5,00 zł

Taśma dwustronna wzmocniona MOTIVE

020 121
Taśma dwustronna wzmocniona, polipropylenowa, na tkaninie. Służy do mocowania wykładzin, płytek wykładzinowych oraz innych materiałów podłogowych. Zalecana do podłoży chropowatych.
8,50 zł

Pędzel angielski MATOGA

M0019
Pędzel angielski marki MATOGA do farb olejnych, emalii i lakierów. Mieszanka szczeciny i poliestru, trzonek drewniany lakierowany.
2,70 zł

Folia speedy mask 1100mm/33m

010 232
Folia malarska o wymiarach 1100cm x 33m z taśmą papierową maskującą do szybkiego i sprawnego zabezpieczania dużych powierzchni przed malowaniem.
16,90 zł

Pędzel płaski MATOGA

M0028
Pędzel płaski marki MATOGA do farb olejnych, emalii i lakierów. Mieszanka szczeciny i poliestru, trzonek drewniany lakierowany.
2,80 zł

Folia speedy mask 300mm/33m

010 234
Folia malarska o wymiarach 300cm x 33m z taśmą papierową maskującą do szybkiego i sprawnego zabezpieczania dużych powierzchni przed malowaniem.
10,98 zł

Taśma montażowa MOTIVE

020 175
Taśma piankowa dwustronna z silikonową okleiną PE do zastosowań wewnątrz i na zewnątrz.
4,00 zł

Pędzel kaloryferowy MATOGA

M0032
Pędzel kaloryferowy marki MATOGA do farb olejnych, emalii i lakierów. Mieszanka szczeciny i poliestru, trzonek drewniany lakierowany.
3,50 zł

Folia speedy mask 550mm/33m

010 235
Folia malarska o wymiarach 550cm x 33m z taśmą papierową maskującą do szybkiego i sprawnego zabezpieczania dużych powierzchni przed malowaniem.
13,50 zł

Taśma reperacyjna MOTIVE

020 109
Taśma reperacyjna z włókna szklanego do naprawy i maskowania pęknięć oraz ubytków na tynkach gipsowych i tradycyjnych ścianach i sufitach.
10,00 zł

Pędzel okrągły MATOGA

M0036
Pędzel okrągły marki MATOGA do farb olejnych, emalii i lakierów. Mieszanka szczeciny i poliestru, trzonek drewniany.
3,30 zł

Papier speedy mask 25mm/300mm/20m

010 275
Papier malarski z taśmą maskującą o wymiarach 25mm x 300mm x 20m o wysokiej wytrzymałości na przesiąkanie farb i lakierów.
14,50 zł
Produkt dodany do porównania.

Ta strona korzysta z plików "cookies". Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.