Akcesoria malarskie

Przeprowadzanie prac remontowych to proces, który wymaga odpowiedniego przygotowania, a także niezbędnych narzędzi oraz akcesoriów, które ułatwią ich wykonywanie. Bez nich efekt końcowy nie będzie zadowalający, a wszystkie czynności staną się znacznie trudniejsze. Dlatego też, jeśli w planach masz malowanie mieszkania, budynku gospodarczego czy też drewnianych lub metalowych elementów wyposaż się w praktyczne i funkcjonalne akcesoria malarskie. Specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy szeroki wybór pędzli, które stanowią podstawowe narzędzie podczas tego rodzaju pracy. W asortymencie posiadamy również taśmy, folie oraz kurtyny malarskie, czyli niezastąpione akcesoria podczas przeprowadzania gruntownych remontów mieszkania.

Pędzel, czyli prawdziwy niezbędnik podczas malowania powierzchni

Choć pędzle na ogół skonstruowane są w ten sam sposób, a mianowicie składają się ze szczeciny, trzonka oraz skuwki to zasadniczo różnią się od siebie rozmiarem czy szerokością. W zależności od przeznaczenia modele tego akcesorium malarskiego mogą posiadać mieszankę szczeciny wykonaną z poliestrem lub w całości stworzoną z tworzywa sztucznego. W naszym asortymencie znajdziesz pędzle wykorzystywane do różnego rodzaju prac wykończeniowych m.in. do pokrywania stosunkowo dużych powierzchni, a także do aplikowania preparatu w trudno dostępnych miejscach. Przygotowaliśmy modele angielskie, płaskie, okrągłe czy też kaloryferowe wykorzystywane do nakładania farb olejnych, emalii lub lakierów.

Wykorzystaj folie, taśmy i kurtyny do bezpiecznego oraz estetycznego malowania

Nikt nie chce podczas przeprowadzania zarówno drobnych, jak i gruntownych prac remontowych, by farba poprzez skapywanie powodowała trudne do doczyszczenia zacieki na podłodze czy też na domowym wyposażeniu. Z tego względu podczas malowania należy stosować folie oraz taśmy malarskie, które zabezpieczą powierzchnię przed niechcianymi zabrudzeniami. Oprócz taśm typowo malarskich na stanie posiadamy również inne rodzaje tego akcesorium, które są przydatnym narzędziem pracy dla każdego majsterkowicza. Przygotowując nasz asortyment zadbaliśmy nie tylko o folie i taśmy, ale także o kurtyny przeciwpyłowe. Akcesoria te idealnie sprawdzają się podczas przeprowadzania gruntownych remontów w celu oddzielenia pomieszczeń od siebie i swobodnego przemieszczania się pomiędzy nimi bez konieczności demontażu zabezpieczenia.

Taśma uniwersalna Strong MOTIVE

motive-strong
Taśma uniwersalna Strong jednostronnie klejąca do wszelkiego rodzaju napraw, mocowania materiałów izolacyjnych, łączenia, szybkiego zabezpieczania i izolacji różnego typu powierzchni.
12,80 zł

Pędzel akrylowy MATOGA

matoga-akryl
Pędzel akrylowy marki MATOGA do farb akrylowych i wodorozcieńczalnych. Mieszanka szczeciny 50%, włosie orel 50%, trzonek drewniany lakierowany.
6,00 zł

Folia malarska remontowa antychlap 20m

PEANCH
Folia malarska o wymiarach 270cm x 20m z taśmą papierową maskującą do szybkiego i sprawnego zabezpieczania dużych powierzchni przed malowaniem.
4,50 zł

Pędzel angielski LUX MATOGA

matoga-lux
Pędzel angielski LUX marki MATOGA do farb olejnych, emalii i lakierów. Mieszanka szczeciny i poliestru, trzonek drewniany lakierowany.
6,00 zł

Folia malarska remontowa speedy mask 33m

SpeedyMask
Folia malarska o wymiarach 1100cm x 33m z taśmą papierową maskującą do szybkiego i sprawnego zabezpieczania dużych powierzchni przed malowaniem.
10,98 zł

Taśma dwustronna MOTIVE

motive-dwustronna
Taśma dwustronna do wykładzin i dywanów na gładkie powierzchnie. Taśma posiada foliowy nośnik.
7,00 zł

Pędzel angielski skośny MATOGA

matoga-skos
Pędzel angielski skośny marki MATOGA do farb olejnych, emalii i lakierów. Mieszanka szczeciny i poliestru, trzonek drewniany lakierowany.
10,00 zł

Taśma dwustronna wzmocniona MOTIVE

motive-dwustronna-wz
Taśma dwustronna wzmocniona, polipropylenowa, na tkaninie. Służy do mocowania wykładzin, płytek wykładzinowych oraz innych materiałów podłogowych. Zalecana do podłoży chropowatych.
10,00 zł

Pędzel angielski MATOGA

matoga-angielski
Pędzel angielski marki MATOGA do farb olejnych, emalii i lakierów. Mieszanka szczeciny i poliestru, trzonek drewniany lakierowany.
2,80 zł

Pędzel płaski MATOGA

matoga-plaski
Pędzel płaski marki MATOGA do farb olejnych, emalii i lakierów. Mieszanka szczeciny i poliestru, trzonek drewniany lakierowany.
3,10 zł

Taśma montażowa MOTIVE

motive-montazowa
Taśma piankowa dwustronna z silikonową okleiną PE do zastosowań wewnątrz i na zewnątrz.
4,60 zł

Pędzel kaloryferowy MATOGA

matoga-kaloryfer
Pędzel kaloryferowy marki MATOGA do farb olejnych, emalii i lakierów. Mieszanka szczeciny i poliestru, trzonek drewniany lakierowany.
4,00 zł

Proponujemy wybór dodatków i narzędzi, dzięki którym odświeżanie bądź zmiana koloru ścian, sufitów oraz innych powierzchni przebiegnie sprawnie i wygodnie. W tej kategorii Alus+ można bowiem znaleźć akcesoria malarskie w wielu wariantach do wyboru. Zapraszamy więc do poznania szczegółów oferty dodatków przydatnych podczas pokrywania rozmaitych powierzchni farbą.

Kategoria zawiera szeroki wybór wałków oraz wkładów. Poszczególne egzemplarze różnią się między sobą wielkością, tworzywem, kolorem i zastosowaniem. Można bowiem wybrać warianty do farb lateksowych, winylowych, ceramicznych i nie tylko. Oferujemy możliwość zakupu pojedynczych produktów lub sprzedawanych w zestawie z kuwetą.

Dostępne są też różnego rodzaju pędzle w rozmaitych rozmiarach i o licznych zastosowaniach (do okien, kaloryferów, lakierów i bejc oraz wielu innych). Niezbędne przy różnego rodzaju pracach malarskich są też również takie akcesoria, jak folie zabezpieczające i taśmy - je również można znaleźć w tej kategorii Alus+.

Produkt dodany do porównania.