Sprzęt do pracy na wysokości

Wykonywanie obowiązków służbowych może przybrać różną postać. Z całą pewnością jedną z najbardziej szczególnych, a jednocześnie najbardziej niebezpiecznych i wymagających jest prowadzenie pracy na wysokości. To wyzwanie, które wymaga nie tylko dużej odwagi czy też specjalnych umiejętności, ale przede wszystkim profesjonalnego sprzętu, będącego gwarancją bezpieczeństwa. Obecnie przepisy BHP wymuszają zarówno na przełożonych, jak i pracownikach jego bezwarunkowe stosowanie, gdyż zadaniem tego rodzaju sprzętu jest ochrona przed skutkami ewentualnego upadku mogącego skończyć się poważnym uszczerbkiem na zdrowiu lub nawet śmiercią. Z tego względu na stronie internetowej alusplus.pl znajdziesz szereg przedmiotów ochrony osobistej, które będą niezastąpione podczas wykonywania dowolnych prac na wysokościach. Nasze produkty mogą okazać się również niezbędne podczas prowadzenia prac remontowych czy też związanych z budową domu.

Kaski, uprzęże, pasy, czyli wszystko, czego potrzeba do pracy na wysokości

W związku z tym, że praca na wysokości coraz częściej zaczyna przypominać sport wspinaczkowy nie trudno o podobieństwa w sprzęcie wykorzystywanym przez osoby zajmujące się tymi dwoma czynnościami. W naszym asortymencie znajdziesz m.in. specjalistyczne uprzęże biodrowe stosowane do wykonywania obowiązków służbowych w podwieszeniu czy też liny bezpieczeństwa i przyrządy zaciskowe dla lewo- i praworęcznych. Nie zapomnieliśmy również o najbardziej podstawowym wyposażeniu każdej osoby pracującej na wysokości, czyli certyfikowanych kaskach ochronnych stworzonych z twardego tworzywa sztucznego. Na stanie posiadamy także różnego rodzaju amortyzatory, szelki bezpieczeństwa oraz szereg przydatnych akcesoriów przeznaczonych do wykonywania obowiązków służbowych w najbardziej wymagających warunkach, które można sobie tylko wyobrazić.

Najwyższej jakości sprzęt do pracy na wysokości

W celu zapewnienia maksimum ochrony każdej osobie wykonującej obowiązki służbowe na wysokości przygotowaliśmy w pełni atestowany sprzęt spełniający wszystkie normy bezpieczeństwa. Nasza firma gwarantuje najwyższe standardy jakości, gdyż doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważną i niebezpieczną pracę wykonują wysokościowcy. Z tego względu możemy zapewnić bardzo dużą wytrzymałość, solidność, a także komfort użytkowania zakupionego sprzętu stanowiącego asortyment naszego sklepu.

Product added to compare.