Sprzęt do pracy na wysokości

Wykonywanie obowiązków służbowych może przybrać różną postać. Z całą pewnością jedną z najbardziej szczególnych, a jednocześnie najbardziej niebezpiecznych i wymagających jest prowadzenie pracy na wysokości. To wyzwanie, które wymaga nie tylko dużej odwagi czy też specjalnych umiejętności, ale przede wszystkim profesjonalnego sprzętu, będącego gwarancją bezpieczeństwa. Obecnie przepisy BHP wymuszają zarówno na przełożonych, jak i pracownikach jego bezwarunkowe stosowanie, gdyż zadaniem tego rodzaju sprzętu jest ochrona przed skutkami ewentualnego upadku mogącego skończyć się poważnym uszczerbkiem na zdrowiu lub nawet śmiercią. Z tego względu na stronie internetowej alusplus.pl znajdziesz szereg przedmiotów ochrony osobistej, które będą niezastąpione podczas wykonywania dowolnych prac na wysokościach. Nasze produkty mogą okazać się również niezbędne podczas prowadzenia prac remontowych czy też związanych z budową domu.

Kaski, uprzęże, pasy, czyli wszystko, czego potrzeba do pracy na wysokości

W związku z tym, że praca na wysokości coraz częściej zaczyna przypominać sport wspinaczkowy nie trudno o podobieństwa w sprzęcie wykorzystywanym przez osoby zajmujące się tymi dwoma czynnościami. W naszym asortymencie znajdziesz m.in. specjalistyczne uprzęże biodrowe stosowane do wykonywania obowiązków służbowych w podwieszeniu czy też liny bezpieczeństwa i przyrządy zaciskowe dla lewo- i praworęcznych. Nie zapomnieliśmy również o najbardziej podstawowym wyposażeniu każdej osoby pracującej na wysokości, czyli certyfikowanych kaskach ochronnych stworzonych z twardego tworzywa sztucznego. Na stanie posiadamy także różnego rodzaju amortyzatory, szelki bezpieczeństwa oraz szereg przydatnych akcesoriów przeznaczonych do wykonywania obowiązków służbowych w najbardziej wymagających warunkach, które można sobie tylko wyobrazić.

Najwyższej jakości sprzęt do pracy na wysokości

W celu zapewnienia maksimum ochrony każdej osobie wykonującej obowiązki służbowe na wysokości przygotowaliśmy w pełni atestowany sprzęt spełniający wszystkie normy bezpieczeństwa. Nasza firma gwarantuje najwyższe standardy jakości, gdyż doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważną i niebezpieczną pracę wykonują wysokościowcy. Z tego względu możemy zapewnić bardzo dużą wytrzymałość, solidność, a także komfort użytkowania zakupionego sprzętu stanowiącego asortyment naszego sklepu.

Pas do pracy w podparciu PB 70

TW-1000-000-069
Pas do pracy w podparciu wyposażony w odpowiednio profilowaną poduszkę, klamrę spinająco-regulacyjną, boczne klamry zaczepowe oraz punkt zaczepowy do pracy w podwieszeniu.
278,00 zł

Szelki bezpieczeństwa ACTION ONE AUTO

action-one-auto
Specjalistyczne szelki bezpieczeństwa do pracy w podwieszeniu wyróżniające się usztywnieniami na podudziach i klamrami automatycznymi z duraluminium.
658,00 zł

Kask ochronny LOKI

kask-loki
Certyfikowany kask ochronny przeznaczony do prac na wysokości wykonany z tworzywa sztucznego ABS. Hełm zgodny z normą EN-397.
57,00 zł

Uprząż biodrowa ACTION ONE ERGO BELT

action-one-ergo-belt
Specjalistyczna uprząż biodrowa do pracy w podwieszeniu wyróżniająca się przednim biodrowym punktem zaczepienia, szerokimi podudziami oraz klamrami w wersji standardowej.
423,00 zł

Szelki bezpieczeństwa GRASSHOPPER

PWGRASSHOP
Szelki do prac na wysokości. Ergonomię użytkowania zapewnia miękkie wyściełanie części naramiennej, udowej i biodrowej.
153,00 zł

Uprząż biodrowa ACTION ONE BELT

action-one-belt
Uprząż biodrowa do pracy w podwieszeniu wyposażona w przedni biodrowy punkt zaczepienia, pas biodrowy z wyprofilowanymi klamrami bocznymi, szerokie podudzia, regulację taśm barkowych, udowych, pasa biodrowego i klamry automatyczne z duraluminium.
Dostępny produkt z innymi opcjami
472,00 zł

Zatrzaśnik metalowy typu B

PWZATRZASN
Zatrzaśnik metalowy typu B (25kN) do prac na wysokości posiadający certyfikat.
15,00 zł

Szelki bezpieczeństwa HORNET

PWHORNET
Szelki do prac na wysokości. Ergonomię użytkowania zapewnia miękkie wyściełanie części naramiennej, udowej i biodrowej. W tym modelu wykorzystano automatyczne klamry typu Quick.
299,00 zł

Uprząż biodrowa ACTION ONE AUTO BELT

action-one-auto-belt
Uprząż biodrowa do pracy w podwieszeniu wyposażona w przedni biodrowy punkt zaczepienia, pas biodrowy z wyprofilowanymi klamrami bocznymi, szerokie podudzia, regulację taśm barkowych, udowych, pasa biodrowego. Klamry automatyczne na pasie i podudziach.
Dostępny produkt z innymi opcjami
522,00 zł

Uprząż biodrowa z integralną ławeczką HANG

WS07001
Uprząż biodrowa z integralną ławeczką wyposażona w dwa boczne punkty do pracy w podwieszeniu, bardzo szeroki obrotowy pas biodrowy z wyprofilowanymi klamrami bocznymi oraz klamry automatyczne przy pasie biodrowym i na podudziach.
675,00 zł

Amortyzator do pracy na wysokości STING5

PWSTING5
Amortyzator przeznaczony do stosowania z indywidualnym sprzętem chroniącym przed upadkiem z wysokości z jedną taśmą i dwoma zatrzaśnikami.
88,00 zł

Szelki bezpieczeństwa GLIDER +PLUS

PWGLIDERPL
Szelki do prac na wysokości. Wersja z pasem biodrowym i trzema punktami zaczepowymi tylnym, przodnim oraz bocznymi.
105,00 zł

Pozioma lina kotwicząca LP 100 LT

TW-1100-000-179
Pozioma lina kotwicząca zakończona pętlą i kauszą. Do stosowania podczas wykonywania prac, które wymagają częstego przemieszczania się w płaszczyźnie poziomej.
47,00 zł

Szelki bezpieczeństwa SPIDER

PWSPIDER
Szelki do prac na wysokości. Najbardziej podstawowa wersja szelek z jednym tylnym punktem zaczepowym.
57,00 zł

Szelki bezpieczeństwa SPIDER COMFORT

PWSPIDERCO
Szelki do prac na wysokości. Podstawowa wersja szelek z jednym tylnym punktem zaczepowym oraz miękką osłoną na plecach.
65,00 zł

Szelki bezpieczeństwa ACTION ONE ERGO

action-one-ergo
Specjalistyczne szelki bezpieczeństwa do pracy w podwieszeniu. Odznacza się podwójnym przednim i pojedynczym tylnym punktem zaczepienia, szerokimi podudziami, podkładkami na ramienia i klamrami standardowymi.
558,00 zł

Przyrząd zaciskowy BASIC

B18BAA
Niezwykle kompaktowy ręczny przyrząd zaciskowy do podchodzenia po linie. Znajduje zastosowanie przy wspinaczce, speleologii, pracach na wysokości, arborystyce, ratownictwie.
215,00 zł

Podczas remontu, budowy lub w innych okolicznościach może zajść potrzeba przeprowadzenia pewnych czynności w warunkach, które mogą być niebezpieczne. Warto więc odpowiednio się do nich przygotować i zabezpieczyć. W tym celu należy zaopatrzyć się w sprzęt do pracy na wysokości, taki jak kaski ochronne, uprzęże i nie tylko. Zapraszamy więc do sprawdzenia wyboru produktów do zapewniania bezpieczeństwa, które można znaleźć w tej kategorii Alus+.

Podstawą jest kask, a także uprząż. Do tego warto dobrać akcesoria, takie jak zatrzaśnik (dostępny w wariantach z różnymi nakrętkami), rękaw ochronny, rolka zjazdowa, przyrząd do wspinania, urządzenie samozaciskowe lub bloczek do lin. Można tu też znaleźć drabinę sznurową i wytrzymałe liny.

Szeroki wybór produktów w tej kategorii sklepu Alus+ sprawia, że można tu skompletować zestaw sprzętu niezbędnego podczas różnego rodzaju prac na wysokości. Każdy ze znajdujących się tu artykułów cechuje się odpowiednim poziomem solidności, dzięki czemu zapewnia bezpieczeństwo.

Produkt dodany do porównania.