Sprzęt do pracy na wysokości

Wykonywanie obowiązków służbowych może przybrać różną postać. Z całą pewnością jedną z najbardziej szczególnych, a jednocześnie najbardziej niebezpiecznych i wymagających jest prowadzenie pracy na wysokości. To wyzwanie, które wymaga nie tylko dużej odwagi czy też specjalnych umiejętności, ale przede wszystkim profesjonalnego sprzętu, będącego gwarancją bezpieczeństwa. Obecnie przepisy BHP wymuszają zarówno na przełożonych, jak i pracownikach jego bezwarunkowe stosowanie, gdyż zadaniem tego rodzaju sprzętu jest ochrona przed skutkami ewentualnego upadku mogącego skończyć się poważnym uszczerbkiem na zdrowiu lub nawet śmiercią. Z tego względu na stronie internetowej alusplus.pl znajdziesz szereg przedmiotów ochrony osobistej, które będą niezastąpione podczas wykonywania dowolnych prac na wysokościach. Nasze produkty mogą okazać się również niezbędne podczas prowadzenia prac remontowych czy też związanych z budową domu.

Kaski, uprzęże, pasy, czyli wszystko, czego potrzeba do pracy na wysokości

W związku z tym, że praca na wysokości coraz częściej zaczyna przypominać sport wspinaczkowy nie trudno o podobieństwa w sprzęcie wykorzystywanym przez osoby zajmujące się tymi dwoma czynnościami. W naszym asortymencie znajdziesz m.in. specjalistyczne uprzęże biodrowe stosowane do wykonywania obowiązków służbowych w podwieszeniu czy też liny bezpieczeństwa i przyrządy zaciskowe dla lewo- i praworęcznych. Nie zapomnieliśmy również o najbardziej podstawowym wyposażeniu każdej osoby pracującej na wysokości, czyli certyfikowanych kaskach ochronnych stworzonych z twardego tworzywa sztucznego. Na stanie posiadamy także różnego rodzaju amortyzatory, szelki bezpieczeństwa oraz szereg przydatnych akcesoriów przeznaczonych do wykonywania obowiązków służbowych w najbardziej wymagających warunkach, które można sobie tylko wyobrazić.

Najwyższej jakości sprzęt do pracy na wysokości

W celu zapewnienia maksimum ochrony każdej osobie wykonującej obowiązki służbowe na wysokości przygotowaliśmy w pełni atestowany sprzęt spełniający wszystkie normy bezpieczeństwa. Nasza firma gwarantuje najwyższe standardy jakości, gdyż doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważną i niebezpieczną pracę wykonują wysokościowcy. Z tego względu możemy zapewnić bardzo dużą wytrzymałość, solidność, a także komfort użytkowania zakupionego sprzętu stanowiącego asortyment naszego sklepu.

Lina robocza AC 200

TW-1100-000-175
Lina robocza poliestrowa w oplocie o średnicy 12 mm, obustronnie zakończona pętlą z kauszą.
127,00 zł

Pas do pracy w podparciu PB 70

TW-1000-000-069
Pas do pracy w podparciu wyposażony w odpowiednio profilowaną poduszkę, klamrę spinająco-regulacyjną, boczne klamry zaczepowe oraz punkt zaczepowy do pracy w podwieszeniu.
249,90 zł

Kask ochronny LOKI

LOKIB
Certyfikowany kask ochronny przeznaczony do prac na wysokości wykonany z tworzywa sztucznego ABS. Hełm zgodny z normą EN-397.
49,90 zł

Uprząż biodrowa ACTION ONE ERGO BELT

WS08120D
Specjalistyczna uprząż biodrowa do pracy w podwieszeniu wyróżniająca się przednim biodrowym punktem zaczepienia, szerokimi podudziami oraz klamrami w wersji standardowej.
349,00 zł

Szelki bezpieczeństwa GRASSHOPPER

PWGRASSHOP
Szelki do prac na wysokości. Ergonomię użytkowania zapewnia miękkie wyściełanie części naramiennej, udowej i biodrowej.
149,00 zł

Lina robocza AC 300

TW-1100-000-177
Lina robocza poliestrowa w oplocie o średnicy 12 mm, jednostronnie zakończona pętlą z kauszą.
127,00 zł

Uprząż biodrowa ACTION ONE BELT

WS08020D
Uprząż biodrowa do pracy w podwieszeniu wyposażona w przedni biodrowy punkt zaczepienia, pas biodrowy z wyprofilowanymi klamrami bocznymi, szerokie podudzia, regulację taśm barkowych, udowych, pasa biodrowego i klamry automatyczne z duraluminium.
430,00 zł

Szelki bezpieczeństwa HORNET

PWHORNET
Szelki do prac na wysokości. Ergonomię użytkowania zapewnia miękkie wyściełanie części naramiennej, udowej i biodrowej. W tym modelu wykorzystano automatyczne klamry typu Quick.
299,00 zł

Uprząż biodrowa ACTION ONE AUTO BELT

WS08320D
Uprząż biodrowa do pracy w podwieszeniu wyposażona w przedni biodrowy punkt zaczepienia, pas biodrowy z wyprofilowanymi klamrami bocznymi, szerokie podudzia, regulację taśm barkowych, udowych, pasa biodrowego. Klamry automatyczne na pasie i podudziach.
480,00 zł

Amortyzator OCTOPUS

PWOCTOPUS
Amortyzator przeznaczony do pracy na rusztowaniach z dwiema taśmami i trzema zatrzaśnikami.
115,34 zł

Uprząż biodrowa z integralną ławeczką HANG

WS07001
Uprząż biodrowa z integralną ławeczką wyposażona w dwa boczne punkty do pracy w podwieszeniu, bardzo szeroki obrotowy pas biodrowy z wyprofilowanymi klamrami bocznymi oraz klamry automatyczne przy pasie biodrowym i na podudziach.
675,00 zł

Amortyzator STING5

PWSTING5
Amortyzator przeznaczony do stosowania z indywidualnym sprzętem chroniącym przed upadkiem z wysokości z jedną taśmą i dwoma zatrzaśnikami.
87,38 zł

Szelki bezpieczeństwa GLIDER +PLUS

PWGLIDERPL
Szelki do prac na wysokości. Wersja z pasem biodrowym i trzema punktami zaczepowymi tylnym, przodnim oraz bocznymi.
105,00 zł

Pozioma lina kotwicząca LP 100 LT

TW-1100-000-179
Pozioma lina kotwicząca zakończona pętlą i kauszą. Do stosowania podczas wykonywania prac, które wymagają częstego przemieszczania się w płaszczyźnie poziomej.
47,00 zł

Szelki bezpieczeństwa SPIDER

PWSPIDER
Szelki do prac na wysokości. Najbardziej podstawowa wersja szelek z jednym tylnym punktem zaczepowym.
55,00 zł

Pas do pracy w podparciu TOP-1

WS04010
Pas marki JMP do utrzymania pozycji, wyposażony w dwie klamry boczne (do linki opasującej). Lekki i ergonomiczny. Norma PN-EN 358.
89,00 zł

Szelki bezpieczeństwa SPIDER COMFORT

PWSPIDERCO
Szelki do prac na wysokości. Podstawowa wersja szelek z jednym tylnym punktem zaczepowym oraz miękką osłoną na plecach.
60,00 zł

Szelki bezpieczeństwa ACTION ONE ERGO

WS08120
Specjalistyczne szelki bezpieczeństwa do pracy w podwieszeniu. Odznacza się podwójnym przednim i pojedynczym tylnym punktem zaczepienia, szerokimi podudziami, podkładkami na ramienia i klamrami standardowymi.
492,00 zł

Szelki bezpieczeństwa ACTION ONE WORK

WS08042
Specjalistyczne szelki bezpieczeństwa do pracy w podwieszeniu. Odznaczają się podwójnym tylnym i pojedynczym tylnym punktem zaczepienia, szerokimi podudziami i podkładkami na ramiona oraz aluminiowymi punktami zaczepienia.
Dostępny produkt z innymi opcjami
390,00 zł

Uprząż biodrowa ACTION BELT

WS05050
Specjalistyczna uprząż biodrowa odznaczająca się klamrami automatycznymi z duraluminium. Posiada przedni biodrowy punkt zaczepienia oraz bardzo lekki i ergonomiczny pas biodrowy z wyprofilowanymi (odgiętymi) klamrami bocznymi.
380,00 zł

Zaczep taśmowy RING 80cm

WL02008
Zaczep taśmowy wykonany z taśmy poliamidowej z oczkiem i osłoną. Zgodny z: PN-EN 795 i PN-EN 354
20,00 zł
Produkt dodany do porównania.

Ta strona korzysta z plików "cookies". Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.