Pędzle

Pędzel akrylowy MATOGA

matoga-akryl
Pędzel akrylowy marki MATOGA do farb akrylowych i wodorozcieńczalnych. Mieszanka szczeciny 50%, włosie orel 50%, trzonek drewniany lakierowany.
6,00 zł

Pędzel angielski LUX MATOGA

matoga-lux
Pędzel angielski LUX marki MATOGA do farb olejnych, emalii i lakierów. Mieszanka szczeciny i poliestru, trzonek drewniany lakierowany.
6,00 zł

Pędzel angielski skośny MATOGA

matoga-skos
Pędzel angielski skośny marki MATOGA do farb olejnych, emalii i lakierów. Mieszanka szczeciny i poliestru, trzonek drewniany lakierowany.
10,00 zł

Pędzel angielski MATOGA

matoga-angielski
Pędzel angielski marki MATOGA do farb olejnych, emalii i lakierów. Mieszanka szczeciny i poliestru, trzonek drewniany lakierowany.
2,80 zł

Pędzel płaski MATOGA

matoga-plaski
Pędzel płaski marki MATOGA do farb olejnych, emalii i lakierów. Mieszanka szczeciny i poliestru, trzonek drewniany lakierowany.
3,10 zł

Pędzel kaloryferowy MATOGA

matoga-kaloryfer
Pędzel kaloryferowy marki MATOGA do farb olejnych, emalii i lakierów. Mieszanka szczeciny i poliestru, trzonek drewniany lakierowany.
4,00 zł

Pędzel okrągły MATOGA

matoga-okragly
Pędzel okrągły marki MATOGA do farb olejnych, emalii i lakierów. Mieszanka szczeciny i poliestru, trzonek drewniany.
3,50 zł

Tapetówka MATOGA

matoga-tapetowka
Tapetówka marki MATOGA do farb akrylowych, lateksowych, drewnochronów. Mieszanka szczeciny i poliestru, oprawa drewniana lakierowana.
10,00 zł

Ławkowiec LUX MATOGA

matoga-lawkowiec-lux
Ławkowiec LUX marki MATOGA do farb emulsyjnych, akrylowych, lateksowych. Mieszanka szczeciny i poliestru, oprawa drewniana lakierowana.
49,00 zł

Ławkowiec MATOGA

matoga-lawkowiec
Ławkowiec marki MATOGA do farb emulsyjnych, akrylowych, lateksowych. Mieszanka szczeciny i poliestru, oprawa drewniana lakierowana.
28,00 zł

Ławkowiec mini LUX MATOGA

matoga-mini
Ławkowiec mini LUX marki MATOGA do farb akrylowych, lateksowych, drewnochronów. Mieszanka szczeciny i poliestru, oprawa drewniana lakierowana.
16,00 zł

Pędzel pierścieniowy INTER-S

pedzel-pierscieniowy
Pędzel pierścieniowy marki INTER-S do malowania lakierami i bejcami. Uchwyt lakierowany z tworzywa, włosie z czarnej chińskiej szczeciny.
7,50 zł

Pędzel płaski do lakierów i bejc INTER-S

050-30x
Pędze płaski marki INTER-S ldo lakierów i bejc z włosiem z włókna syntetycznego, nylonu lub z czarnej chińskiej szczeciny w zależności od partii. Uchwyt z tworzywa, lakierowany.
Dostępny produkt z innymi opcjami
2,50 zł

Pędzel do okien MOTIVE

030 022
Pędzel do malowania okien i kolorystycznego oddzielania, listw, profili, płycin drzwiowych i kasetonów. Posiada wymienną końcówkę.
35,00 zł
Product added to compare.