Odzież i obuwie BHP

W niebezpiecznych warunkach pracy nie ma miejsca na tzw. amatorkę. Jeden błąd może oznaczać stały uszczerbek na zdrowiu, a w krytycznych przypadkach nawet śmierć. Z tego względu profesjonalne oraz specjalistyczne obuwie i odzież BHP powinny być obowiązkowym wyposażeniem każdego pracownika. W związku z powszechnie obowiązującymi przepisami prawa w naszym kraju zapewnienie tego rodzaju artykułów ochrony indywidualnej dla pracownika stanowi wymóg dla przełożonego. Zagwarantowanie bezpieczeństwa jest aspektem, na którym nie wolno oszczędzać, dlatego też w naszym asortymencie znalazły się wyłącznie produkty najwyższej jakości.

Odzież ochronna dostosowana do Twoich potrzeb

Specyficzne warunki pracy wymagają zastosowania odpowiednich środków ochrony indywidualnej dostosowanych do potrzeb jej użytkowników. Z tego względu warto pamiętać o tym, że ubranie robocze spełniające normy BHP nie powinno w żadnym wypadku powodować dyskomfortu oraz ograniczać ruchów pracownika, a jednocześnie być dopasowane do jego ciała.

W naszym asortymencie przygotowaliśmy odzież ochronną pochodzącą od uznanych na rynku producentów, takich jak Consul, Gladiator czy też Seven Kings. Wśród proponowanych ubrań znalazły się m.in. spodnie ogrodniczki, bluzy robocze czy też spodnie do pasa. Dla osób wykonujących obowiązki służbowe na zewnątrz w niezbyt sprzyjających warunkach mamy do zaprezentowania odzież ocieplaną oraz przeciwdeszczową, która sprawdzi się doskonale podczas silnego wiatru, padającego deszczu lub panującego mrozu.

Solidne i przyczepne obuwie BHP to gwarancja bezpieczeństwa w każdych warunkach

Dobrze dopasowane obuwie do warunków pracy ma ogromne znaczenie w kwestii bezpieczeństwa. Przede wszystkim rolą butów BHP jest zapewnienie ochrony stopom oraz nogom przed czynnikami mechanicznymi lub chemicznymi. Preferowane właściwości obuwia powinny tak naprawdę zależeć od rodzaju wykonywanych obowiązków służbowych oraz środowiska, w którym się przebywa. Dlatego też w naszym asortymencie znalazło się wiele modeli butów BHP, które sprawdzą się w nawet wymagających warunkach. Przygotowaliśmy duży wybór półbutów oraz trzewików, które zostały wykonane m.in. z wysokiej jakości zamszu.

Oprócz odzieży ochronnej oraz obuwia BHP na stanie posiadamy rękawice ochronne, a także produkty ochronne twarzy i apteczki pierwszej pomocy niezbędne w wielu sytuacjach. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą bogatą ofertą!

Product added to compare.