Pianki i kleje

Piana pistoletowa EXPERT LINE

EXL-P-L-750
Jednokomponentowa piana poliuretanowa o obniżonej rozprężalności (średnio rozprężna) w wersji z aplikatorem pistoletowym przeznaczona jest do profesjonalnego montażu, uszczelniania i wygłuszania.
23,00 zł

Piana pistoletowa EXPERT LINE Winter

EXL-P-Z-750
Piana pistoletowa do niskich temperatur. Jednokomponentowa piana poliuretanowa o obniżonej rozprężalności (średnio rozprężna) w wersji z aplikatorem pistoletowym przeznaczona jest do profesjonalnego montażu, uszczelniania i wygłuszania.
24,00 zł

Piana pistoletowa EXPERT LINE LOW

EXL-P-L-LOW-750
Piana poliuretanowa o obniżonej prężności (niskoprężna) przeznaczona do montażu i uszczelniania dla wyspecjalizowanych grup montażowych.
23,00 zł

Piana montażowa EXPERT LINE

EXL-W-L-750
Jednokomponentowa piana poliuretanowa o obniżonej rozprężalności (średnio rozprężna) w wersji z aplikatorem wężykowym przeznaczona do montażu, uszczelniania i wygłuszania.
20,00 zł

Piana montażowa EXPERT LINE Winter

EXL-W-Z-750
Jednokomponentowa piana poliuretanowa o obniżonej rozprężalności (średnio rozprężna) w wersji z aplikatorem wężykowym przeznaczona do montażu, uszczelniania i wygłuszania, aplikacja również w temperaturach ujemnych (do -10°C).
20,00 zł

Piana pistoletowa całoroczna ECO Stalco

090 003
Jednokomponentowa niskoprężna piana poliuretanowa w wersji z aplikatorem pistoletowym przeznaczona jest do profesjonalnego montażu, uszczelniania i wygłuszania.Piana utwardza się pod wpływem wilgoci zawartej w powietrzu.
23,00 zł

Pianka montażowa SOUDAL

130-60-3X-XXX
Pianka montażowa okna-drzwi-przepusty niskoprężna wielorazowego użytku z opatentowanym aplikatorem Genius Gun.
26,00 zł

Pianka pistoletowa SOUDAL

PIA-PI-YL-750
Pistoletowa pianka montażowa marki Soudal o obniżonej rozprężalności przeznaczona jest do wszelkich prac wykończeniowych i instalacyjnych w temperaturach dodatnich.
32,00 zł

Pianka pistoletowa SOUDAFOAM LOW -10°C

PIA-ZI-LE-750
Niskorozprężna pistoletowa piana montażowo-uszczelniająca o znakomitej izolacyjności termicznej i akustycznej, potwierdzonej badaniami i.f.t. Rosenheim.
37,00 zł

Pianka montażowa PROFIL

PIA-PL-PR-500
Pianka montażowa szybkoutwardzalna, wysokowydajna, niskoprężna do większości typowych materiałów budowlanych.
15,00 zł

Czyścik do pistoletów i piany SOUDAL

PIA-GF-CZ-500
Mieszanina rozpuszczalników w aerozolu do czyszczenia pistoletów aplikacyjnych do pianki i usuwania świeżych zabrudzeń z narzędzi i powierzchni odpornych chemicznie.
20,00 zł

Klej poliuretanowy SOUDABOND EASY

KLE-PI-SE-750
Szybkoschnący wysokowydajny klej poliuretanowy przystosowany do aplikacji pistoletem przeznaczony do mocowania płyt G-K i paneli styropianowych wewnątrz i na zewnątrz pomieszczeń.
34,00 zł

Klej poliuretanowy SOUDABOND EASY Genius Gun

KLE-PU-SE-750
Szybkoschnący wysokowydajny poliuretanowy klej budowlany z aplikatorem Genius Gun do prac instalatorskich i budowlanych, klejenia i uszczelniania podczas prac remontowo-wykończeniowych, klej do styropianu.
34,00 zł

Klej poliuretanowy SOUDABOND TURBO

152562
Błyskawiczny, wysokowydajny klej poliuretanowy przystosowany do aplikacji pistoletem, do zastosowań wewnątrz i na zewnątrz pomieszczeń, zarówno w pionie jak i poziomie.
33,00 zł

Klej superszybki FIX ALL TURBO

132554
Super szybki klej na bazie polimerów hybrydowych SMX o wysokiej wytrzymałości spojenia - umożliwia obciążenie połączenia już po 20 minutach. Klei również wilgotne materiały.
21,00 zł

Klej-uszczelniacz FIX ALL CRYSTAL

132552
Krystalicznie przezroczysty, elastyczny klej-uszczelniacz na bazie polimerów hybrydowych SMX do zastosowań wewnętrznych i zewnętrznych. Klei również wilgotne materiały.
28,00 zł

Klej-uszczelniacz FIX ALL FLEXI

132553
Wysoce elastyczny klej-uszczelniacz na bazie polimerów hybrydowych SMX do zastosowań wewnętrznych i zewnętrznych. Klei również wilgotne materiały.
20,00 zł

Klej montażowy hybrydowy T-REX

KLE-MO-GD-REX
Wzmocniony włóknami syntetycznymi trwale elastyczny klej montażowy - ekstremalnie wysoka siła spojenia początkowego, również na wilgotne podłoża, trwałe elastyczne, spojenie, mocowanie ciężkich elementów, trzyma już po 1 sek. od dociśnięcia.
38,00 zł

Klej montażowy błyskawiczny T-REX

KLE-MO-BŁ-REX
Wzmocniony włóknami syntetycznymi kauczukowy klej montażowy - czas otwarty 5 min, siła klejenia początkowego 125kg/m2, trzyma już po 1 sek od dociśnięcia, nadaje się do klejenia wszelkich materiałów porowatych i na zewnątrz, wypełnia ubytki w podłożu.
25,00 zł

Klej montażowy super mocny T-REX

KLE-MO-SM-REX
Wzmocniony włóknami syntetycznymi klej montażowy na bazie dyspersji akrylowej - ekstremalna siła klejenia początkowego 350kg/m2, trzyma już po 1 sek. od dociśnięcia, klejenie bardzo ciężkich przedmiotów bez podpierania.
25,00 zł

Płyn czyszczący do pianki SOUDAL

PIA-GF-CZ-150
Płyn czyszczący do poliuretanowej pianki montażowej do usuwania świeżych zabrudzeń z typowych podłoży budowlanych, rąk i narzędzi.
16,00 zł
Produkt dodany do porównania.

Ta strona korzysta z plików "cookies". Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.