Pianki i kleje

Piana montażowa EXPERT LINE Winter

EXL-W-Z-750
Jednokomponentowa piana poliuretanowa o obniżonej rozprężalności (średnio rozprężna) w wersji z aplikatorem wężykowym przeznaczona do montażu, uszczelniania i wygłuszania, aplikacja również w temperaturach ujemnych (do -10°C).
20,00 zł

Pianka montażowa SOUDAL

soudal-pianka-mont
Pianka montażowa okna-drzwi-przepusty niskoprężna wielorazowego użytku z opatentowanym aplikatorem Genius Gun.
29,90 zł

Pianka pistoletowa SOUDAL

soudal-yellow
Pistoletowa pianka montażowa marki Soudal o obniżonej rozprężalności przeznaczona jest do wszelkich prac wykończeniowych i instalacyjnych w temperaturach dodatnich.
34,55 zł

Pianka pistoletowa SOUDAFOAM LOW -10°C

PIA-ZI-LE-750
Niskorozprężna pistoletowa piana montażowo-uszczelniająca o znakomitej izolacyjności termicznej i akustycznej, potwierdzonej badaniami i.f.t. Rosenheim.
44,00 zł

Pianka montażowa PROFIL

profil-mont
Pianka montażowa szybkoutwardzalna, wysokowydajna, niskoprężna do większości typowych materiałów budowlanych.
20,00 zł

Czyścik do pistoletów i piany SOUDAL

soudal-czyscik2
Mieszanina rozpuszczalników w aerozolu do czyszczenia pistoletów aplikacyjnych do pianki i usuwania świeżych zabrudzeń z narzędzi i powierzchni odpornych chemicznie.
20,00 zł

Klej poliuretanowy SOUDABOND EASY

soudabond-easy
Szybkoschnący wysokowydajny klej poliuretanowy przystosowany do aplikacji pistoletem przeznaczony do mocowania płyt G-K i paneli styropianowych wewnątrz i na zewnątrz pomieszczeń.
34,00 zł

Klej poliuretanowy SOUDABOND EASY Genius Gun

soudabond-geniusgun
Szybkoschnący wysokowydajny poliuretanowy klej budowlany z aplikatorem Genius Gun do prac instalatorskich i budowlanych, klejenia i uszczelniania podczas prac remontowo-wykończeniowych, klej do styropianu.
34,00 zł

Klej superszybki FIX ALL TURBO

fixall-turbo
Super szybki klej na bazie polimerów hybrydowych SMX o wysokiej wytrzymałości spojenia - umożliwia obciążenie połączenia już po 20 minutach. Klei również wilgotne materiały.
21,00 zł

Klej-uszczelniacz FIX ALL CRYSTAL

crystal-klej
Krystalicznie przezroczysty, elastyczny klej-uszczelniacz na bazie polimerów hybrydowych SMX do zastosowań wewnętrznych i zewnętrznych. Klei również wilgotne materiały.
28,00 zł

Klej-uszczelniacz FIX ALL FLEXI

fixall-uszczelniacz
Wysoce elastyczny klej-uszczelniacz na bazie polimerów hybrydowych SMX do zastosowań wewnętrznych i zewnętrznych. Klei również wilgotne materiały.
19,00 zł

Klej montażowy hybrydowy T-REX

KLE-MO-GD-REX
Wzmocniony włóknami syntetycznymi trwale elastyczny klej montażowy - ekstremalnie wysoka siła spojenia początkowego, również na wilgotne podłoża, trwałe elastyczne, spojenie, mocowanie ciężkich elementów, trzyma już po 1 sek. od dociśnięcia.
29,00 zł

Klej montażowy błyskawiczny T-REX

KLE-MO-BŁ-REX
Wzmocniony włóknami syntetycznymi kauczukowy klej montażowy - czas otwarty 5 min, siła klejenia początkowego 125kg/m2, trzyma już po 1 sek od dociśnięcia, nadaje się do klejenia wszelkich materiałów porowatych i na zewnątrz, wypełnia ubytki w podłożu.
25,00 zł

Klej montażowy super mocny T-REX

KLE-MO-SM-REX
Wzmocniony włóknami syntetycznymi klej montażowy na bazie dyspersji akrylowej - ekstremalna siła klejenia początkowego 350kg/m2, trzyma już po 1 sek. od dociśnięcia, klejenie bardzo ciężkich przedmiotów bez podpierania.
25,00 zł

Czyścik do piany PU i pistoletu GOLDFLEX

goldflex-czyscik
Wielofunkcyjny środek do usuwania nieutwardzonych pian i klejów poliuretanowych, czyści zawory w pojemnikach i odtłuszcza powierzchnie.
16,00 zł

Płyn czyszczący do pianki SOUDAL

plyn-soudal
Płyn czyszczący do poliuretanowej pianki montażowej do usuwania świeżych zabrudzeń z typowych podłoży budowlanych, rąk i narzędzi.
18,00 zł

Klej hybrydowy TitaniumPRO

titaniumpro-hybrydowy
Jednoskładnikowy elastyczny klej na bazie polimeru hybrydowego, który utwardza się poprzez wilgoć z powietrza. Służy do łączenia na zewnątrz i wewnątrz budynków, izolacji w zakresie wentylacji, kanalizacji, przemysłu samochodowego, a także sprzętu audio.
33,20 zł

Klej montażowy 300ml beżowy SBS

Q7028
Szybkoschnący, uniwersalny w zastosowaniu klej, charakteryzujący się bardzo dobrą przyczepnością do drewna, szkła, twardego PCW oraz do większości materiałów spotykanych w budownictwie.
14,29 zł

Piana pistoletowa EXPERT LINE

EXL-P-L-750
Jednokomponentowa piana poliuretanowa o obniżonej rozprężalności (średnio rozprężna) w wersji z aplikatorem pistoletowym przeznaczona jest do profesjonalnego montażu, uszczelniania i wygłuszania.
18,90 zł
Product added to compare.