Narzędzia

Bywają niezastąpione w wielu sytuacjach, ale przede wszystkim znacznie ułatwiają pracę nie tylko podczas przeprowadzania remontów, ale także podczas wykonywania zwykłych, codziennych czynności. Znajdujące się w kategorii „narzędzia” m.in. klucze nasadowe oraz pistolety do kotwy chemicznej to produkty posiadające ogromną ilość zalet. Nie ma więc nic w tym dziwnego, że są one bardzo często wykorzystywane m.in. w branży budowlanej (dozowniki do kotwy chemicznej) oraz budowlanej i motoryzacyjnej (klucze nasadowe). Oczywiście ich zakres zastosowania jest znacznie szerszy.

Klucze nasadowe to przydatne narzędzia w każdej pracy technicznej

Niezależnie od tego, czy pracujesz w warsztacie samochodowym czy jesteś majsterkowiczem-amatorem, klucze nasadowe powinny bezsprzecznie znaleźć się w Twoim wyposażeniu. To wygodne i praktyczne narzędzia, dzięki którym odkręcisz oraz przykręcisz śruby pod każdym kątem. Decydując się na produkt znajdujący się w naszym asortymencie, decydujesz się na kompletny zestaw składający się z kilkunastu, kilkudziesięciu lub nawet kilkuset kluczy (w zależności od wybranego zestawu). Jest to spore ułatwienie, gdyż nie musisz samodzielnie kompletować pojedynczych sztuk tego typu narzędzi, ale masz je od razu pod ręką. Prezentowane w tej kategorii produkty zostały stworzone z wytrzymałego, trwałego materiału, który nie ulega zjawisku korozji (stal chromowo-wanadowa). Nasza oferta obejmuje również m.in. zestawy nasadek, a także adaptery do kluczy udarowych.

Praktyczne narzędzia do mocowań chemicznych i nie tylko

Oprócz wyżej wspomnianych kluczy nasadowych w tej kategorii znajdziesz również poręczne pistolety do kotwy chemicznej i pianki montażowej oraz wytrzymałe wyciskacze do mas silikonowych. Wszystkie z wymienionych aplikatorów znacznie ułatwiają wykonywanie wszelkich prac remontowych oraz budowlanych. Dzięki używaniu pistoletów zyskujesz pewność, że nałożysz odpowiednią ilość np. zaprawy iniekcyjnej, a także, że nie będzie ona wyciekać z kartusza. W naszym asortymencie znajdziesz wiele modeli dozowników różniących się od siebie długością oraz średnicą, a także obsługą tub i kartuszy o różnej pojemności.

Product added to compare.