Narzędzia

Bywają niezastąpione w wielu sytuacjach, ale przede wszystkim znacznie ułatwiają pracę nie tylko podczas przeprowadzania remontów, ale także podczas wykonywania zwykłych, codziennych czynności. Znajdujące się w kategorii „narzędzia” m.in. klucze nasadowe oraz pistolety do kotwy chemicznej to produkty posiadające ogromną ilość zalet. Nie ma więc nic w tym dziwnego, że są one bardzo często wykorzystywane m.in. w branży budowlanej (dozowniki do kotwy chemicznej) oraz budowlanej i motoryzacyjnej (klucze nasadowe). Oczywiście ich zakres zastosowania jest znacznie szerszy.

Klucze nasadowe to przydatne narzędzia w każdej pracy technicznej

Niezależnie od tego, czy pracujesz w warsztacie samochodowym czy jesteś majsterkowiczem-amatorem, klucze nasadowe powinny bezsprzecznie znaleźć się w Twoim wyposażeniu. To wygodne i praktyczne narzędzia, dzięki którym odkręcisz oraz przykręcisz śruby pod każdym kątem. Decydując się na produkt znajdujący się w naszym asortymencie, decydujesz się na kompletny zestaw składający się z kilkunastu, kilkudziesięciu lub nawet kilkuset kluczy (w zależności od wybranego zestawu). Jest to spore ułatwienie, gdyż nie musisz samodzielnie kompletować pojedynczych sztuk tego typu narzędzi, ale masz je od razu pod ręką. Prezentowane w tej kategorii produkty zostały stworzone z wytrzymałego, trwałego materiału, który nie ulega zjawisku korozji (stal chromowo-wanadowa). Nasza oferta obejmuje również m.in. zestawy nasadek, a także adaptery do kluczy udarowych.

Praktyczne narzędzia do mocowań chemicznych i nie tylko

Oprócz wyżej wspomnianych kluczy nasadowych w tej kategorii znajdziesz również poręczne pistolety do kotwy chemicznej i pianki montażowej oraz wytrzymałe wyciskacze do mas silikonowych. Wszystkie z wymienionych aplikatorów znacznie ułatwiają wykonywanie wszelkich prac remontowych oraz budowlanych. Dzięki używaniu pistoletów zyskujesz pewność, że nałożysz odpowiednią ilość np. zaprawy iniekcyjnej, a także, że nie będzie ona wyciekać z kartusza. W naszym asortymencie znajdziesz wiele modeli dozowników różniących się od siebie długością oraz średnicą, a także obsługą tub i kartuszy o różnej pojemności.

Taśma dekarska uszczelniająca SOUDABAND

DEK-TD-AL-7.5
Samowulkanizująca (nie wymaga podgrzewania) aluminiowa taśma dekarska z lepiszczem bitumicznym o różnych szerokościach i popularnych kolorach pokryć dekarskich.
45,00 zł

Uszczelniacz dekarski kauczukowy TitaniumPRO

88805
Uszczelniacz dekarski na bazie kauczuku na suche i mokre podłoża. Dzięki ulepszonej formule chemicznej produkt zyskał większą elastyczność, a wykonane uszczelnienie gwarantuje wytrzymałą barierę wodochronną na długi czas. Nie zawiera silikonu.
15,00 zł

Uszczelniacz dekarski żywiczny TitaniumPRO

Q7031
Specjalistyczny uszczelniacz dekarski o bardzo dobrej przyczepności do podłoży metalowych, betonowych, kamiennych, drewna, szkła i powłok malarskich. Pozwala na aplikację pod wodą oraz w czasie intensywnych opadów.
23,00 zł

Zszywki D11 DEDRA 1000pcs

11Z206
Zszywki marki DEDRA typu D11 o szerokości 10.60mm. Zalecane do zszywaczy 11Z003 i 11Z004. Paczka 1000szt.
5,50 zł

Bitumiczny uszczelniacz dekarski SOUDAL

137550
Wodoodporny i wodoszczelny uszczelniacz dekarski na bazie elastomerów bitumicznych do napraw typowych pokryć dachowych, rynien i obróbek blacharskich.
18,31 zł

Zszywki J/53 NEO 1000pcs

16-508
Zszywki marki NEO typu J/53 o szerokości 11.30mm. Paczka 1000szt. lub 2000szt.
10,00 zł

Klej do blach Colozinc SOUDAL

DEK-KL-BB-DCH
Trwale elastyczny super mocny klej-uszczelniacz hybrydowy do blachodachówki, blach trapezowych i systemów orynnowania.
42,00 zł

Taśma alubutylowa KLIMAS

TAB-040010
Elastyczna taśma alubutylowa paroszczelna o doskonałej przyczepności do wiekszości materiałów budowlanych.
35,00 zł

Taśma do membran dachowych MOTIVE

020 451
Taśma do membran dachowych z czarnej włókniny, klei na powierzchniach gładkich i chropowatych. Posiada bardzo dużą siłę klejenia, odporna na działanie promieni UV i procesy starzenia.
40,00 zł

Zszywacz młotkowy 11Z004 DEDRA

11Z004
Zszywacz młotkowy metalowy marki DEDRA pod zszywki typu D11. Wyposażony w ergonomiczny uchwyt z tworzywa sztucznego, zwiększający komfort pracy.
125,00 zł

Taśma do membran dachowych Best-Tapes

010 097
Taśma jednostronna do sklejania i reperacji membran dachowych, wszelkich uszkodzeń: przerwań, przecięć oraz dziur, uszczelniania styków i kanałów oraz kołnierzy okien dachowych.
32,00 zł
Produkt dodany do porównania.

Ta strona korzysta z plików "cookies". Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.