Na beton

Oferta naszego sklepu internetowego obejmuje różnorodne preparaty przeznaczone do pokrywania powierzchni z licznych tworzyw. Dostępne są m.in. farby i lakiery na beton. Sprawdzą się przy podłożach, materiałach budowlanych i innych powierzchniach. Zachęcamy więc do zapoznania się z preparatami znajdującymi się w tej kategorii Alus+.

Wybrane środki można nakładać także na powierzchnie z drewna, metalu oraz innych tworzyw. Proponujemy warianty o bardzo funkcjonalnych właściwościach, np. z ochroną UV, odporne na uszkodzenia mechaniczne i czynniki atmosferyczne, uniwersalne i nie tylko. Sprawdzą się w halach produkcyjnych, garażach, zbiornikach wodnych, do kostki brukowej, murów i wielu innych.

W Alus+ można zatem zaopatrzyć się w różnego rodzaju farby i lakiery na beton o licznych właściwościach, co umożliwia dobór preparatu do konkretnych potrzeb i wymagań. Znajdują zastosowanie w wielu obiektach i nadają się do różnych powierzchni - zachęcamy zatem do sprawdzenia szczegółów wybranych środków.

CYNKAL

cynkal-farba
1 Opinie użytkowników
Uniwersalna antykorozyjna gruntoemalia akrylowa do malowania powierzchni stalowych, ocynkowanych, żeliwnych i metali lekkich (jak aluminium, miedź, mosiądz) może być również przeznaczony do malowania drewna, betonu, eternitu - polecana na dachy.
46,00 zł

MALSILBET

malexim-malsilbet
Wodorozcieńczalna farba akrylowo-silikonowa przeznaczona doochronno-dekoracyjnego malowania wszelkiego rodzaju podłoży betonowych, któa po naniesieniu na malowane podłoże daje trwałą, wodoodporną i elastyczną powłokę.
46,00 zł

CHLOROKAUCZUK

malexim-chlorok
Farba chlorokauczukowa ogólnego stosowania przeznaczona do ochronno-dekoracyjnego malowania maszyn, urządzeń oraz konstrukcji metalowych, betonowych lub drewnianych.
46,00 zł

EKOCYNKAL LAKIER

EKOCL
Bezbarwny wodorozcieńczalny lakier akrylowy przeznaczony do malowania wszelkiego rodzaju podłoży drewnianych i metalowych, a także do gruntowania surowego drewna, tynku, dachówki ceramicznej lub betonu.
30,00 zł

POLPOX BETON

polpox-beton
Połyskowa farba epoksydowa dwuskładnikowa z utwardzaczem poliamidowym przeznaczona do malowania powierzchni betonowych w halach produkcyjnych, warsztatach, garażach, magazynach, ogrodzeń i konstrukcji oraz zbiorników wodnych, basenów ppoż. i kąpielowych.
718,00 zł

AQUAPOX BETON

aquapox-beton
Połyskowa wodorozcieńczalna epoksydowa farba dwuskładnikowa przeznaczona do malowania powierzchni betonowych w halach produkcyjnych, warsztatach, garażach, magazynach oraz zbiorników wodnych, basenów ppoż. i kąpielowych, ogrodzeń oraz konstrukcji.
Dostępny produkt z innymi opcjami
785,00 zł

SARSIL bruk

SARBR
Silikonowy środek do impregnacji kostki brukowej.
33,00 zł

SARSIL H-14/R

SARH14/R
Silikonowy środek do hydrofobizacji murów i materiałów budowlanych.
31,00 zł

SARSIL kamień

SARKA
Silikonowy środek do hydrofobizacji kamienia naturalnego i sztukaterii betonowych.
40,00 zł

SARSIL klinkier

SARKL
Silikonowy środek do impregnacji klinkieru.
37,00 zł

Emalia super trwała ALTAX

altax-emaliasuper
Super trwała emalia marki ALTAX o uniwersalnym zastosowaniu i bardzo dobrym kryciu. Odporna na uszkodzenia mechaniczne, wysoka odporność na czynniki atmosferyczne, duża przyczepność do malowanego podłoża.
Dostępny produkt z innymi opcjami
25,00 zł

EKOCYNKAL

ekockl
Wodorozcieńczalna ekologiczna gruntoemalia akrylowa z barierą UV na wszystkie metale (w tym stal, żeliwo, cynk), tworzywa sztuczne, drewno, beton, doskonała na dachy, polecana na grzejniki - dawniej EKODACH.
Dostępny produkt z innymi opcjami
30,00 zł

AQUA PROTEKT R

aquaprotekt-r
Silikonowy impregnat rozpuszczalnikowy do podłoży nasiąkliwych i mineralnych.
36,00 zł

Impregnat Jedna Warstwa ALTAX

altax-jedna-warstwa
Specjalna formulacja pozwala chronić przed czynnikami atmosferycznymi i dekorować drewno ogrodowe i płoty betonowe. Dzięki systemowi wosków produkt odpycha wodę. Powłoka jest elastyczna, nie łuszczy się i nie pęka.
80,00 zł
Produkt dodany do porównania.