Elektronarzędzia

Przydomowy warsztat, plac budowy czy też hala montażowa – w każdym z wymienionych miejsc nie można obyć się bez niezwykle wydajnych oraz praktycznych elektronarzędzi. Dzięki swej uniwersalności sprawdzą się w każdych warunkach pracy. Dlatego też stworzyliśmy dedykowaną kategorię dla tych produktów, co pozwoli na znacznie szybsze oraz łatwiejsze odszukanie interesującego urządzenia. Znajdujący się w tej kategorii asortyment stanowi ponad 100 funkcjonalnych elektronarzędzi, wśród których możemy wymienić wiele modeli pilarek, wkrętarek, lutownic czy też szlifierek. Jeżeli więc przeprowadzasz remont, poszukujesz sprawdzonych urządzeń do posiadanego warsztatu lub po prostu chcesz zadbać o wyposażenie pracowników prowadzonej przez siebie firmy to trafiłeś w odpowiednie dla siebie miejsce.

Urzeczywistnij swoje plany wraz z elektronarzędziami od Alus+

Stworzenie wymarzonego domu może być prostsze niż uważasz! Z myślą o naszych klientach przygotowaliśmy kompleksową ofertę produktów, wśród których znalazły się nie tylko materiały budowlane czy też akcesoria malarskie, ale również niezwykle użyteczne elektronarzędzia. Wszystkie dostępne w asortymencie sklepu urządzenia pochodzą od uznanych na rynku producentów. Wśród nich możemy wymienić tak popularne marki, jak np. Dedra, Graphite, Bosch oraz Falon-Tech. Dzięki ich wykorzystaniu znacznie przyspieszysz prowadzenie prac remontowych czy budowlanych, gdyż większość prezentowanych sprzętów jest zasilanych akumulatorowo, co sprawia, że możesz je zastosować także w terenie.

Bogata oferta elektronarzędzi niezbędnych do prac ogólnobudowlanych

Znajdujące się w naszym asortymencie elektronarzędzia umożliwią Ci przecięcie elementów wykonanych z betonu czy ceramiki, pomogą w wywierceniu otworów czy też przydadzą się do szeroko rozumianej obróbki drewna. Niezbędne do zrealizowania tych czynności szlifierki, wiertarko-wkrętarki oraz pilarki otrzymasz na stronie alusplus.pl. Oprócz wymienionych powyżej urządzeń przygotowaliśmy także akumulatory przeznaczone do ładowania sprzętów zasilanych bateryjnie, a także wiele innych elektronarzędzi jak pistolety do kleju na gorąco, gwoździarki czy też wycinarki stosowane do obróbki styropianu.

Akumulator do urządzeń SAS+ALL Dedra

dedra-aku-sasall
Akumulator litowo-jonowy o napięciu 18V i pojemnościach 2,0 Ah / 4,0 Ah przeznaczony do zasilania narzędzi akumulatorowych z serii SAS+ALL.
157,00 zł

Multinarzędzie wielofunkcyjne SAS+ALL DED7059...

DED7059
Multinarzędzie wielofunkcyjne akumulatorowe DEDRA z serii SAS+ALL. Przydatne wszędzie tam, gdzie tradycyjne elektronarzędzia są za duże lub za mocne, a potrzebna jest precyzja.
212,00 zł

Wiertarko-wkrętarka akumulatorowa DED7880B Dedra

DED7880B
Wiertarko-wkrętarka akumulatorowa DED7880B marki DEDRA z dwu-biegową przekładnią, dwoma akumulatorami 1,5Ah o napięciu 18V i ładowarką, a wszystko to w plastikowej walizce.
412,00 zł

Dmuchawa akumulatorowa SAS+ALL DED7072 Dedra

DED7072
Dmuchawa akumulatorowa DED7072 z funkcją odkurzacza to idealne narzędzie do wykorzystania w warsztacie, garażu i do różnego rodzaju prac przydomowych.
260,00 zł

Elektryczny klucz udarowy DED7973 Dedra

DED7973
Elektryczny klucz udarowy marki DEDRA o mocy 950W i trzpieniu 1/2" wraz z kompletem nasadek, wszystko to w zgrabnej plastikowej walizce.
400,00 zł

Mieszadło elektryczne DED7928 Dedra

DED7928
Mieszadło elektryczne marki DEDRA o mocy 1200W z dwu-biegową przekładnią w zestawie z końcówką o długości 120mm. Używany do mieszania tynków, zapraw i klejów glazurniczych.
445,00 zł

Mieszadło elektryczne A140010 PANSAM

A140010
Mieszadło elektryczne marki PANSAM o mocy 1220W i uchwytem M14 przeznaczone do mieszania zapraw budowlanych, farb, klejów itp.
335,00 zł

Odkurzacz warsztatowy A063040 PANSAM

A063040
Odkurzacz marki PANSAM o mocy 1600W z funkcją otrzepywania filtra, pozwalający na czyszczenie filtra bez konieczności wyłączania odkurzacza. Przeznaczony do pracy na sucho i mokro.
619,90 zł

Opalarka z regulacją mocy DED7972 DEDRA

DED7972
Opalarka marki DEDRA z dwoma trybami pracy 1000/2000W. Nadaje się do suszenia, zgrzewania i roztapiania, a z dołączoną dyszą nawet do rozpalania grilla.
87,00 zł

Pilarka szablowa DED7968 DEDRA

DED7968
Pilarka szablowa sieciowa marki DEDRA o mocy 710W z sześciostopniową regulacją obrotów i dwoma brzeszczotami w zestawie.
325,00 zł

Pilarka szablasta SAS+ALL DED7061 DEDRA

DED7061
Piła szablasta akumulatorowa 18V marki DEDRA z serii SAS+ALL przeznaczona do cięcia takich materiałów jak drewno, metal, tworzywa sztuczne czy materiały budowlane.
284,00 zł

Współcześnie trudno sobie wyobrazić wykonywanie prac montażowych czy naprawczych bez artykułów dostępnych w tej kategorii. W Alus+ przygotowaliśmy elektronarzędzia w różnych wariantach. Można tu znaleźć wiertarko-wkrętarki, pilarki tarczowe, przecinarki do płytek, szlifierki, pistolety do kleju na gorąco i wiele innych urządzeń. Sprawdzą się zarówno do użytku domowego, jak i do stosowania w profesjonalnym warsztacie. Ich doskonałe parametry techniczne sprawiają, że świetnie nadają się do różnego rodzaju prac związanych z obróbką rozmaitych tworzyw.

Co ważne, w Alus+ oferujemy także praktyczne akcesoria do elektronarzędzi. Przygotowaliśmy akumulatory, ładowarki, osłony przeciwpyłowe i inne przydatne dodatki. Dzięki temu korzystanie z urządzeń będzie jeszcze przyjemniejsze i wygodniejsze. O komfort pracy można zadbać, wybierając funkcjonalne lampy robocze. Przekonaj się, które z prezentowanych w tej kategorii sklepu internetowego Alus+ elektronarzędzi spełniają Twoje wymagania i oczekiwania.

Produkt dodany do porównania.