Lista produktów producenta JMP International

Szelki bezpieczeństwa ACTION ONE AUTO

action-one-auto
Specjalistyczne szelki bezpieczeństwa do pracy w podwieszeniu wyróżniające się usztywnieniami na podudziach i klamrami automatycznymi z duraluminium.
658,00 zł

Szelki bezpieczeństwa ACTION ONE ERGO

action-one-ergo
Specjalistyczne szelki bezpieczeństwa do pracy w podwieszeniu. Odznacza się podwójnym przednim i pojedynczym tylnym punktem zaczepienia, szerokimi podudziami, podkładkami na ramienia i klamrami standardowymi.
558,00 zł

Szelki bezpieczeństwa ACTION ONE WORK

action-one-work
Specjalistyczne szelki bezpieczeństwa do pracy w podwieszeniu. Odznaczają się podwójnym tylnym i pojedynczym tylnym punktem zaczepienia, szerokimi podudziami i podkładkami na ramiona oraz aluminiowymi punktami zaczepienia.
Dostępny produkt z innymi opcjami
390,00 zł

Szelki bezpieczeństwa ACTIONE WORK ERGO

action-work-ergo
Specjalistyczne szelki bezpieczeństwa do pracy w podwieszeniu. Odznaczają się podwójnym tylnym i pojedynczym tylnym punktem zaczepienia, szerokimi podudziami i podkładkami na ramiona oraz stalowymi punktami zaczepienia.
345,00 zł

Szelki bezpieczeństwa ERGON 41

WS05041
Szelki bezpieczeństwa wyposażone w przedni, przedłużony tylny punkt zaczepienia, pasek piersiowy, bardzo szeroki obrotowy pas biodrowy z wyprofilowanymi klamrami bocznymi, szerokie podudzia, statyczną taśmę naramienną i klamry standardowe.
340,00 zł

Uprząż biodrowa ACTION BELT

WS05050
Specjalistyczna uprząż biodrowa odznaczająca się klamrami automatycznymi z duraluminium. Posiada przedni biodrowy punkt zaczepienia oraz bardzo lekki i ergonomiczny pas biodrowy z wyprofilowanymi (odgiętymi) klamrami bocznymi.
380,00 zł

Uprząż biodrowa ACTION ONE AUTO BELT

action-one-auto-belt
Uprząż biodrowa do pracy w podwieszeniu wyposażona w przedni biodrowy punkt zaczepienia, pas biodrowy z wyprofilowanymi klamrami bocznymi, szerokie podudzia, regulację taśm barkowych, udowych, pasa biodrowego. Klamry automatyczne na pasie i podudziach.
522,00 zł

Uprząż biodrowa ACTION ONE BELT

action-one-belt
Uprząż biodrowa do pracy w podwieszeniu wyposażona w przedni biodrowy punkt zaczepienia, pas biodrowy z wyprofilowanymi klamrami bocznymi, szerokie podudzia, regulację taśm barkowych, udowych, pasa biodrowego i klamry automatyczne z duraluminium.
472,00 zł

Uprząż biodrowa ACTION ONE ERGO BELT

action-one-ergo-belt
Specjalistyczna uprząż biodrowa do pracy w podwieszeniu wyróżniająca się przednim biodrowym punktem zaczepienia, szerokimi podudziami oraz klamrami w wersji standardowej.
423,00 zł

Uprząż biodrowa z integralną ławeczką HANG

WS07001
Uprząż biodrowa z integralną ławeczką wyposażona w dwa boczne punkty do pracy w podwieszeniu, bardzo szeroki obrotowy pas biodrowy z wyprofilowanymi klamrami bocznymi oraz klamry automatyczne przy pasie biodrowym i na podudziach.
675,00 zł
Produkt dodany do porównania.