O nas

Firma Artdachmal istnieje na rynku od kilkunastu lat. Oferuje prace w zakresie malowania dachów i elewacji oraz prace wysokościowa.

Aby powiększyć swoją ofertę otwarliśmy sklep Alus.

Na naszych klientów czekają produkty wielu znanych firm jak: Altax, Aned, Aksil, Atlas, Bessto, Brixton, Chemstal, Dedra, DomaxGunnebo Fastening, Dekoral, Den Braven, Drewnochron, Dolina Nidy, Hawera, Inter-s, K2 Tools, KlimasMarcopol, Klimas, Kosbud, Matoga, Motive, Mk, Malexim, Mapei, Noe Tools, Polstar, Polifarb, Rigips, Sempre, Soudal, Sukces Zamocowania, Śnieżka, Tesa, Topex, Verto.

Oferujemy farby wewnętrzne, elewacyjne, tynki i mozaiki SEMPRE. Dostępny jest szeroki wybór kolorów, gdyż posiadamy jedyni w powiecie mieszalnik tegoż producenta. W sprzedaży mamy wyroby metalowe (gwoździe, śruby, wkręty, itp.), akcesoria malarskie (pędzle, taśmy, folie malarskie), chemię budowlaną (rozpuszczalniki, akryle, silikony, pianki montażowe), drewno (deski tarasowe, szalówki, podbitki), produkty do ochrony drewna (lakiery, lakierobejce, impregnaty). W szerokiej ofercie nie mogło zabraknąć sprzętu BHP i do prac wysokościowych, odzieży i obuwia ochronnego. U nas znajdziesz także farby i podkłady do dachów. Oferujemy towary w cenach detalicznych, hurtowych i specjalnych (dla firm i wykonawców).

Ciągle poszerzamy swoją ofertę i jesteśmy otwarci na sugestie klientów, co do produktów, które chcieliby widzieć w naszym asortymencie.

Zmieniamy się z Wami i dla Was.

Zapraszamy