Techniki malarskie

Potrzebne Ci narzędzia do pomalowania mieszkania, domu czy też budynku gospodarczego? Już dziś skorzystaj z naszej oferty i wybierz praktyczne urządzenia oraz akcesoria, dzięki którym wykonasz tę czynność znacznie szybciej niż mógłbyś o tym pomyśleć. W tej kategorii znajdziesz m.in. agregaty, pistolety, dysze, a także zdecydowanie więcej produktów ułatwiających codzienną pracę. Nasz bogaty asortyment to jednak nie tylko wysokiej jakości narzędzia malarskie, lecz również różnego rodzaju preparaty oraz środki czystości pozwalające na utrzymanie sprzętu w zadbanym stanie.

Agregaty malarskie, czyli łatwiej, szybciej oraz znacznie przyjemniej

Urządzenia te w porównaniu do standardowych rozwiązań, czyli używania wałków czy pędzli pozwalają na znacznie szybsze pokrywanie kolorem dużych powierzchni ścian czy też elewacji. Produkty też mogą budzić oczywiste skojarzenia z lakiernictwem oraz stosowaną metodą hydrodynamiczną zwaną też natryskiem bezpowietrznym i nie będą one bezzasadne, gdyż znajdujące się w naszym asortymencie agregaty wykorzystują właśnie to działanie. Dzięki temu za ich pomocą można pokryć farbą w stosunkowo krótkim czasie duże powierzchnie zarówno wewnątrz, jak i zewnątrz budynków. Urządzenia te pozwalają nie tylko szybko wykonać zaplanowaną pracę, ale przede wszystkim zrobić ją dokładnie.

Kompletne zestawy malarskie oraz niezbędne akcesoria - sprawdź nasz asortyment na alusplus.pl!

W ofercie naszego sklepu otrzymasz nie tylko agregaty malarskie, ale również kompletne zestawy, które oprócz wspomnianych urządzeń zawierają także dysze, pistolety, osłony, węże, filtry oraz instrukcje obsługi w różnych językach. Wszystkie z wymienionych akcesoriów możesz również zakupić oddzielnie, gdyż na stanie posiadamy szeroki wybór narzędzi malarskich. Wśród prezentowanych w tej kategorii produktów znalazły się artykuły pochodzące od najlepszych na rynku firm. W tym gronie możemy wyróżnić m.in. marki Titan, HYVST, Graco czy Wagner. Specjalnie dla Twojej wygody cały nasz asortyment podzieliliśmy na wygodne podkategorie, dzięki czemu możesz znaleźć interesujące Cię urządzenie czy narzędzie według nazwy producenta, rodzaju zasilania czy po prostu po nazwie szukanej rzeczy. Serdecznie zapraszamy do zakupów!

Zestaw naprawczy GRACO 248212

248212
Zestaw uszczelnień pompy pasujący do urządzeń z serii Ultra Max II, Ultimate MX, GMax i LineLazer.
700,00 zł

Dysza HEA ProTip WAGNER

wagner-heaprotip
Nowa rewolucyjna dysza bezpowietrzna do pracy przy niskim ciśnieniu dla lepszego wykończenia i do 55% mniej strat podczas malowania. W zestawie z filtrem do pistoletu i podwójną uszczelką.
211,00 zł

Osłona dyszy DED7445

DED7445
Osłona dyszy do agregatu DED7421 lub pistoletu DED7440. Pasuje także do innych pistoletów ze standardowym gwintem 7/8".
79,00 zł

Dysza TradeTip 3 Fine Finish WAGNER

wagner-finefinish
Najlepsza dysza lakiernicza o zoptymalizowanych właściwościach trzeciej generacji do malowania bezpowietrznego. W zestawie z filtrem do pistoletu i podwójną uszczelką.
194,00 zł

Zestaw malarski agregat COMPACT 190 TITAN

0523639
Seria półprofesjonalnych agregatów COMPACT firmy TITAN to wysoka wydajność systemu natrysku bezpowietrznego do mniejszych zastosowań mieszkaniowych i komercyjnych w przystępnej cenie. Pompa wraz z pistoletem i akcesoriami.
5 000,00 zł

Pompa GRACO 17C489

17C489
Pompa wymienna dolna ProConnect do agregatów GRACO.
1 900,00 zł

Dysza 2SpeedTip WAGNER

2speedtip
Dysza odwracalna z dwoma rdzeniami do malowania bezpowietrznego. Dostępna w wersjach do emali, emulsji oraz szpachli i gładzi. W zestawie z podwójną uszczelką i specjalnym mocowaniem na koszyk.
280,00 zł

Zestaw malarski agregat Classic 290 PC GRACO

17C344
Hydrodynamiczne urządzenie natryskowe z zasilaniem elektrycznym idealnie nadaje się do prac w przestrzeniach mieszkalnych. Lider w kategorii małych elektrycznych urządzeń natryskowych. Pompa wraz z pistoletem i akcesoriami.
9 999,00 zł

Zestaw naprawczy pompy 0532912

0532912
Zestaw naprawczy pompy między innymi do ProSpray 20, Impact 400/440. Numer katalogowy części: 0532912.
645,00 zł

Zestaw JetRoller™ GRACO

24V491
Lekkie i przenośne urządzenie JetRoller łączy wałek natryskowy, przedłużkę natrysku i wałek ręczny w jednym, kompletnym zestawie. Idealny do szorstkich lub porowatych powierzchni, minimalizuje roznoszenie farby i zapewnia wykończenie jednolitej jakości.
2 600,00 zł

Dysza FF LP GRACO

FFLP
Dysza odwracalna FF LP z serii RAC X (Reverse-And-Clean) do gładkich wykończeń przy malowaniu bezpowietrznym niskim ciśnieniem. W zestawie wraz z podwójną uszczelką.
Dostępny produkt z innymi opcjami
169,90 zł

Wąż wysokociśnieniowy PHW 15m HYVST

PHW-1/4-15N
Wąż zbrojony do malowania bezpowietrznego na złącze 1/4" NPS o max ciśnieniu roboczym 300 bar. Stosowany jako zamiennik innych marek tj. GRACO, WAGNER, TITAN, itp.
240,00 zł

Dysza LP GRACO

lp-graco
Dysza odwracalna LP z serii RAC X (Reverse-And-Clean) do pracy niskim ciśnieniem przy malowaniu bezpowietrznym . W zestawie wraz z podwójną uszczelką.
230,00 zł

Zestaw malarski agregat GX™ 21 GRACO

17G183
Agregat tłokowy GX 21 z linii urządzeń GX™ do hydrodynamicznego (bezpowietrznego) malowania natryskowego dla profesjonalistów, pompa wraz z pistoletem i akcesoriami.
5 999,00 zł

Wąż wysokociśnieniowy PH 15m HYVST

PH-1/4-15N
Wąż tekstylny do malowania bezpowietrznego na złącze 1/4" NPS o max ciśnieniu roboczym 228 bar. Stosowany jako zamiennik innych marek tj. GRACO, WAGNER, TITAN, itp.
165,00 zł
Produkt dodany do porównania.